NBA: Стратегічна перемога Шпор

Корреспондент.net, 29 травня 2007, 10:30
0
5

У ніч з понеділка на вівторок, 29 травня, у Національній баскетбольній асоціації відбувся черговий двобій серії плей-офф. Сан-Антоніо Сперс у гостях здобув найважливішу перемогу над Ютою Джазз, остаточно закріпив за собою статус фаворита пари.

Юта - Сан-Антоніо - 79:91 (20:21, 22:29, 20:13, 17:28)

Юта: Уільямс (27 очок, 10 передач), Бузер (18 очок, 9 підборів), Кириленко (9 очок, 8 підборів)

Сан-Антоніо: Джинобілі (22 очки), Данкан (19 очок, 9 підборів, 5 блок-шотів), Паркер (17 очок)

Рахунок в серії: 1:3

Минулий матч завершився розгромною перемогою гравців Юти, що викликало у Грега Поповича майже сказ. Явно не вдоволений грою своїх підопічних, тренер Шпор вигадав їм покарання, як він вважав дуже суворе і жорстоке. А вся суворість та жорстокість полягала в тому, що гравцям довелось переглядати повтор усього матчу від початку й аж до кінця. Особливо неприємним було те, що Грег Попович зупиняв відео майже на кожному моменті, таким чином, перетворивши перегляд гри в багатогодинне випробування нервів. Сьогодні Юта Джаз, зіштовхнувшись з більш досвідченими Сан-Антоніо Спьорс, уперше програла на домашній арені в цьогорічному розіграші плей-офф.Перед початком матчу не було відомо чи вийде на паркет Дерон Уільямс. У плей-мейкера були болі в животі, через які він пропустив тренування за день до гри. Але без Дерона навряд чи Джазменам удалося що-небудь, тому, прийнявши пілюлю, Уільямс вийшов на паркет і грав не гірше ніж до того.

Паркеру гості приділяли особливу увагу (АР)

Звичайно ж, додавало впевненість Юти і те, що вони грають вдома. Найгучніша арена в асоціації робить свою справу. Стів Керр із цього приводу сказав, що, будучи ще гравцем, він пам’ятає, як важко там грати. І якщо хоч десь є глядачі, здатні галасом уплинути на думку арбітра, то це в Солт-Лейк Сіті.Як і казав Кириленко, сьогоднішня гра була зовсім іншою, відмінною від тієї, котру ми спостерігали ще 2 дні тому.На початку першої чверті перевагою заволоділи господарі паркету. У той час як гравці Сан-Антоніо робили багато помилок, Джазмени впевнено контролювали м’яч, доводячи свої атаки до логічного завершення. Гостям незабаром удалося вирівняти гру і вийти вперед. У підсумку чверть завершилася з рахунком 21-20.Друга чверть йшла під диктовку гостей. Команда з Техаса впевнено набирала очки і відбивалася в захисті, за допомогою чого їхня перевага тільки зросла. У другій половині 12-хвилинки різниця в рахунку для Юти була вже "-9". Господарі зробили спробу зробити спурт і відіграти відставання, але це залишилося лише спробою. Результат першої половини 50-42.Знайти свою гру Юті удалося в третьому відрізку зустрічі. Довівши

відсоток реалізації суперника до 30%, господарі швидко почали скорочувати своє відставання. Довівши розпочату справу до кінця, Юта пішла на перерву перед завершальним відрізком з рахунком 62-63.Четверта чверть почалася, і "-1" у господарів поки зберігалося. Здавалося б, Джазмени от-от вийдуть уперед, але Джинобілі реалізував триочковий. Через хвилину Окур одержує 5 персональне зауваження, і тепер оборона Юти діє вже менш упевнено. Часу ще предостатньо і глядачі очікують напруженої кінцівки. От уже середина чверті, а різниця в рахунку як і раніше зберігається. При виконанні чергового триочкового кидка Джинобілі, Фішер фолить. У той час як Дерек обговорює з арбітром ситуацію, аргентинець успішно пробиває всі три штрафних. Залишається 3 з половиною хвилини, а у гостей перевага в 10 очок. Через пару хвилин другий технічний одержує Джеррі Слоан, і арбітри видаляють його. Джазмени, програючи вже 14 очок і, граючи без тренера, втрачають будь-яку надію на позитивний результат матчу. За півтори хвилини до сирени, за допомогою шостого персонального зауваження, паркет залишає і Мехмет Окур. Кінцівка, що обіцяє бути супернапруженою, перетворилася усього лишень на формальність. За хвилину до кінця, на додачу до усього, за другий технічний іде і Дерек Фішер. Пробігавши останні секунди гри без особливого натхнення, Джазмени зазнають поразки, таким чином сильно полегшуючи суперникові прохід до наступного раунду.Остаточний рахунок матчу 91-79, і наступна зустріч пройде вже в Техасі на домашньому майданчику Сан-Антоніо, де Шпори спробують завершити серію перемогою при своїх вболівальниках.

За матеріалами: slamdunk.ru