NBA: Клівленд зрівнює рахунок

Корреспондент.net, 30 травня 2007, 10:11
0
5

У ніч з вівторка на середу, 30 травня, у плей-офф Національної баскетбольної асоціації відбувся четвертий двобій фінальної серії Східної конференції.

Удень на Заході Юті Джазз, яка поступилася у перших двох виїзних зустрічах, а потім виграла один домашній двобій, не вдалося зрівняти рахунок у протистоянні із Сан-Антоіио Сперс. У звітному протистоянні в трьох перших іграх події розвивалися аналогічним чином, тож четвертий двобій мав дуже велике значення.

Якщо б Клівленд Кавальєрс вигравав його в Детройт Пістонс, то рахунок у серії вирівнювався б, і боротьба б мала початися за день у Детройті з новою силою.

Рашид у своєму репертуарі (АР)

Якщо ж перемагали Поршні, то у решті двобоях (максимум їх могло відбутися три) їм для виходу до спільного фіналу, як тепер Сан-Антоніо, потрібна була б лише одна перемога. Однак Клівленд не збирався наслідувати Юту і з перших хвилин нав’язав суперникові свою гру.

До останньої чверті суперники, однак, підійшли з перевагою Детройта у два очки - 67:65. За 8 хвилин до кінця гості вели з рахунком 75:71, але Клівленду вдався вражаючий ривок 12:0, що багато в чому визначив результат бою. Перші 6 очок у цьому ривку набрав неповторний Леброн Джеймс, після чого його підтримали партнери по команді, що довели справу до кінця - 83:75.

Наприкінці зустрічі гості використовували логічну в таких випадках тактику фолів, але дістати Кавальєрс так і не спромоглися. Крапку в матчі поставили два штрафних у виконанні, звичайно ж, Джеймса - 91:87.

Саме Джеймс став найрезультативнішим гравцем зустрічі, набравши 25 очок, а також зробивши 11 підборів і 7 результативних передач. 21 бал набрав Даніел Гібсон, 19 - Дрю Гуден. У Детройта 23 очки і 9 підборів записав на свій рахунок Річард Хемілтон, а Чонсі Біллапс задовольнився 19 очками і 8 підборами.

Тепер на команди через очікує п’ятий двобій у Детройті, що стане для однієї з команд передостаннім кроком до спільного фіналу Асоціації.

НБА. Плей-офф. Фінал Східної конференції

Традиційний цаях від ЛеБорона (АР)

Клівленд - Детройт - 91:87 (26:22, 24:21, 15:24, 26:20)

К: Джеймс - 25 (44 хвилини, 8 з 19 із гри)+11 передач+7 підборів+3 перехоплення, Гібсон - 21 (35 хвилин, 4 з 7 із гри 12 з 12 з лінії штрафних)+3 підбори+2 передачі+2 перехоплення, Гуден - 19+8 підборів+1 блокшот, Ілгаускас - 9+7 підборів, Маршалл - 7(11 хвилин)

Д: Біллапс - 23(45 хвилин, 6 з 16 із гри)+9 підборів+2 передачі. Хемілтон - 19+8 підборів (4 у нападі), Прінс - 15 (46 хвилин, 4 з 11 із гри)+7 підборів+4 передачі, Макдайєсс - 12+5 підборів+3 передачі+2 блокшоти, Уоллес - 9 (41 хвилина, 4 з 10 із гри)+5 підборів+3 блокшоти+3 перехоплення

Рахунок в серії - 2:2

За матеріалами: Спорт.Ру