Україна програла французам

Корреспондент.net, 2 червня 2007, 22:49
0
3

Євро-2008: Група В. Кваліфікація Франція - Україна - 2:0 Голи: Рібері (57), Анелька (71)

Франція - Україна - 2:0

Голи: Рібері (57), Анелька (71)

Париж. Стад де Франс. Арбітр: Луіс Медіна Кантальєхо (Іспанія)

Франція: Купе - Клерк, Тюрам, Галлас, Абідаль, Макелеле, Тулалан, Рібері, Насрі, Малуда, Анелька

Тренер: Раймон Доменек

Україна: Шовковський - Езерський, Русол, Чигринський, Несмачний, Гусєв, Тимощук, Михалик, Калиниченко, Гай, Воронін

Тренер: Олег Блохін

Попри те, що у першому таймі збірній Україні вдалося створити чимало  гострих моментів поблизу воріт суперника, проте увінчати їх бодай одним голом українські футболісти так і не спромоглися.

Вийшовши на поле після перерви, підопічні Олега Блохіна помітно поступалися французам у швидкостях. На 57-ій хвилині французький нападник Рібері відкриває забиває у ворота Шовковського - рахунок відкрито 1:0.

На 71-ій хвилині французам вдалося подвоїти рахунок на свою користь: після блискавичної передачі  Малуда Анелька красиво обіграв у штрафному Русла, перекинувши через нього м’яч, від душі відправив його до воріт української команди - рахунок 2:0.