Франція - Україна: Погляд із Франції

Корреспондент.net, 4 червня 2007, 10:50
0
7

Французька преса і місцеві інтернет-сайти приділили велику увагу суботньому матчеві національних збірних Франції й України в рамках відбіркового циклу Євро-2008.

Газета L’equipe відзначає, насамперед, колективні дії збірної Франції, а також індивідуальну майстерність Франка Рібері та Ніколя Анелька. Популярне видання нагадує, що червень - не найкращий час для Триколірних.

Зокрема, саме в червні 1999 р. Зідан і До програли на Черід де Франс російській дружині (2:3). Однак цього разу команді Раймонда Доменека удалося здолати суперника, що показав у першому таймі дуже грамотну гру. Природно, що найбільше похвал дісталося двом гравцям марсельського Олімпіка - Рібері і Саміре Насрі.

На думку інтернет-сайта maxifoot.fr, підопічні Доменека провели таки блискучу операцію на Черід де Франс, не залишивши українцям

Франція взяла гору (АР)

жодного шансу. Не забуває журналіст цього порталу виділити і вболівальників, що пристали на заклик головного тренера Триколірних і вщент заповнили трибуни стадіону, гаряче підтримавши своїх улюбленців. І вони їх не розчарували, подарувавши два красивих голи.

У складі дружини Блохіна сайт відзначає Андрія Вороніна і Максима Калиниченка, що виділялися своєю грою до перерви. Однак у другому таймі збірна Україна не була схожа сама на себе і виглядала бляклою тінню тієї команди, що встигла завоювати симпатії глядачів на ЧС-2006.

Інтернет-портал football365.fr відзначає те, як грамотно французькі футболісти зуміли скористатися помилками оборони суперника і, насамперед, її центральної осі. Цікаво, що цей сайт вважає кращим гравцем віце-чемпіонів світу Ніколя Анелька, поставивши йому найвищу оцінку - 7,5. Саме його гол остаточно зняв усі питання з переможцем учорашнього двобою. Серед підопічних Блохіна журналіст football365.fr відзначає Тимощука, що одержав 6,5 балів.

А от сайт sports.fr вважає, що Триколірні здолали свого суперника за рахунок кращої фізичної підготовки. І це при тому, що більшість

Горе переможеним (АР)

футболістів збірної Франції вже два тижні, як позбавлені ігрової практики. Фізична перевага особливо позначилася в другому таймі, коли господаря поля абсолютно переграли українців.

На думку інтернет-порталу sport24.fr, Блохін помилився тактично. Його команда вийшла на другий тайм, начебто, лише з однією метою - не програти, відійшла назад, поступившись ініціативою французам, чим вони вміло і скористалися. Але ж до перерви підопічним кращого футболіста Європи 1975 р. удавалося непогано атакувати і створювати хоч якусь загрозу воротам Грегорі Купе.

За матеріалами: Про футбол