NHL: Качки за крок від свого першого Кубка Стенлі

Корреспондент.net, 5 червня 2007, 09:16
0
7

У ніч на 5 червня в Національній хокейній лізі відбувся четвертий матч фіналу Кубка Стенлі. Анахайм Дакс у гостях з рахунком 3:2 обіграв Оттаву Сенаторз.

У першому періоді канадська команда мала велику перевагу й у шість разів частіше від суперників кидала по воротах (13 проти 2). Однак відзначитися хокеїстам Оттави вдалося тільки одного разу - за секунду до сирени про закінчення періоду капітан Сенаторів Даніель Альфредссон реалізував чисельну перевагу і вивів господарів уперед.

У другому періоді гості перехопили ініціативу, і їхня перевага за кидками виявилася майже такою самою, яку мала Оттава в першому періоді (13 проти 4). У середині другої 20-хвилинки форвард гостей Енді Макдональд з інтервалом в одну хвилину двічі вразив ворота Рея Емері та вивів Анахайм уперед. Однак Оттава спромоглася відігратися за дві хвилини до завершення періоду. Під час швидкої атаки Дені Хітлі з метра відправив шайбу до воріт гостей.

Вирішальний гол було забито на п’ятій хвилині третього періоду, причому в результативній комбінації знову взяв участь Макдональд, визнаний першою зіркою матчу. Автором голу став Дастін Пеннер, що і установив остаточний рахунок.

Наступна гра фіналу відбудеться в ніч на п’ятницю 8 червня на льоді Анахайма й у разі перемоги господарів льоду вперше у своїй історії можуть завоювати Кубок Стенлі.