Українська юніорка з футболу розгромила Швейцарію

Корреспондент.net, 7 червня 2007, 15:30
0
4

У середу, 6 червня, юніорська збірна України під керівництвом Олександра Лисенка в товариському матчі легко обіграла швейцарських суперників з рахунком 5:1

Матч проходив у невеликому містечку Шо-де-фон, що знаходиться за 15-ть кілометрів від Невшателя. Підтримати свою команду зібралося близько п‘яти тисяч глядачів. Як розповів тренер української команди Олександр Лисенко, господарі продемонстрували пристойну організацію гри, але, з огляду на все, не змогли належним чином налаштуватися на матч. У першому таймі гості двічі засмутили швейцарців - відзначилися київський динамівець Вадим Воронченко і Юрій Коншин з донецького Шахтаря.

Через те, що перед самою перервою представник Грасхоппера Джанлука Россіні відіграв один м’яч, друга половина зустрічі повинна була бути досить напруженою. Але, захопившись нападом, швейцарці оголили тили, за що і поплатилися. Спочатку Олег Міщенко (двічі), а потім і його партнер по Динамо Андрій Сахневич довели рахунок до розгромного.

Наприкінці червня тренерський штаб нашої юніорської команди планує провести збір, на який не буде викликатися жоден виконавець з числа тих, котрі грали у Швейцарії. Його головна мета - перегляд потенційних кандидатів до збірної, за якими продовжують спостерігати наставники.

Добір до Євро-2008 для підопічних Лисенка почнеться в Молдові, де в 11-й групі, разом з господарями, збірними Шотландії й Азербайджану синьо-жовті проведуть турнір в одне коло. Далі, в еліт-раунді, куди кваліфікується найкраща команда групи, буде утворено сім квартетів, переможці яких потраплять до фінальної стадії чемпіонату, що пройде в Чехії.

Швейцарія - Україна 1:5

Голи: Фронтіно, 45 - Воронченко, 14, Коншин, 24, Міщенко, 53, 68, Сахневич, 81

Україна: Одольский (Сидоренко, 70), Пінчук (Сагайдак, 46), Ковальов, Коншин, Довгий, Приходько (Дорошенко, 70), Сворак (Сахневич, 58), Воронченко (Аблітаров, 64), Зозуля (Мартинюк, 46), Назарчук (Пшеничний, 61), Міщенко

За матеріалами: Федерація футболу України