Динамо стає чемпіоном України

Корреспондент.net, 10 червня 2007, 19:10
0
6

Динамо - Карпати - 3:1 Голи: Рінкон (27), Гусєв (45+3), Шацьких (85) - Ковель (2) Чемпіонат України. Вища ліга. 29-й тур

Щойно вийшовши на поле Карпатам вдалося миттєво зосередитися на грі і відправити вже на 2-ій хвилині двобою перший та останній для львів’ян м’яч до воріт Динамо. Автором голу став Ковель, рахунок відкрито -  0:1.

На 17-ій хвилині матчу Рінкон не зміг реалізувати чудовий момент біля воріт Карпат, проте він зміг надолужити згаєне вже через 10 хв.  - на 27-ій хвилині потужним ударом по центру воріт він ледве не розриває сітку - рахунок стає 1:1.

Після першої 45-ти хвилинки арбітр додає 4 хвилини, які змінили рахунок на 2:1 на користь Динамо: на 45+ 3-ій хвилині після того як Шацьких невдало обробляє м’яч у штрафному, все ж у падінні перекидає круглого на Рінкона, а той на Гусєва. Олег, прийнявши м’яч на груди, з лінії воротарського перекидає його до воріт Карпат - гол!

На 85-ій хвилині Несмачний навішує з лівого флангу, на дальній штанзі абсолютно вільний Ротань в один дотик  зкинув м’яч Шацьких, котрий ударом (знову ж таки в один дотик) з лінії воротарського переправив м’яч до воріт Карпат - 3:1!