NBA: Сан-Антоніо йде у відрив

Корреспондент.net, 11 червня 2007, 12:32
0
4

У другому матчі фінальної серії НБА Сан-Антоніо обіграв вдома Клівленд. Рахунок у протистоянні став 2-0 на користь Сперс.

Вже в середині першої чверті зустрічі Сан-Антоніо удалося захопити ініціативу. Завдяки індивідуальним діям Тоні Паркера Шпори організували 7-очковий ривок. Після цього господарі паркету повністю взяли хід матчу під свій контроль. Здавалося, що з кожною новою хвилиною вмирала інтрига не тільки двобою, але і всієї серії.

Клівленд атакував головним чином через свого лідера Леброна Джеймса. Однак і він нічого не міг вдіяти із суперником, що до кінця 12-хвилинки включив додаткові швидкості та домігся комфортної переваги - 28:17. На Джеймса в ці моменти було страшно дивитися - баскетболіст гриз нігті, розуміючи, що усе котиться до розгрому.

Леброн не даремно нервував. У другій чверті його команда застрягла у втратах і пробіжках. У господарів один тільки Данкан відпрацьовував за п’ятьох - Тім процвітав як в обороні свого, так і в атаці чужого кільця, він був у кожному куті майданчика. Лідер Шпор хіба тільки не підтримував свою команду з трибун, але замість капітана цим з успіхом зайнялися численні фанати Сан-Антоніо, що півматча наполегливо вимагали вручити Данкану MVP фіналу.

На перерву команди пішли за рахунку 58:33 не на користь Кавальєрс. А після недовгого відпочинку Сперс тільки додали. Сан-Антоніо продемонстрував весь арсенал своїх атак, причому на майданчику в господарів діяла дійсна команда з комбінаційним колективним баскетболом. Щоправда, частіше від інших, як і годиться лідерам команди, забивали Паркер, Данкан і Еммануель Жинобілі. У результаті це тріо перевершило свій результат першої гри, спільними зусиллями набравши 78 балів (у першій грі - 67).

За рахунку 89:62, що установився перед початком четвертої дванадцятихвилинки, про існування на майданчику "Клівленда" усі давним-давно забули.

Шпори упивалися своєю грою і перевагою, за що і поплатилися. Усвідомлюючи, що утрачати вже нічого, гості розкріпачилися і стали грати у швидкий і агресивний баскетбол. Прокинулися Сашко Павлович, Дрю Гуден, усе частіше стала миготіти на майданчику об’ємна шевелюра бразильця Андерсона Варежао, самотужки став перегравати оборону суперника Джеймс.