Збірна СРСР Ріната Дасаєва зіграла внічию зі збірною світу

Корреспондент.net, 14 червня 2007, 08:38
0
13

Увечері 13 червня у Москві на великій спортивній арені Лужники відбувся футбольний матч, присвячений 50-річчю легендарного воротаря московського Спартака і збірної СРСР Ріната Дасаєва.

На поле вийшли дві команди ветеранів світового футболу: Зірки СРСР і Зірки світу. У матчі взяли участь такі відомі в минулому футболісти як Рональд Куман, Джордж Веа, Андоні Субісаррета, Жуніор, Федір Черенков, Георгій Ярцев, Олександр Бородюк, Олег Романцев.

Головними тренерами команд виступили Микита Симонян з боку збірної СРСР і Мішель Ідальго з боку збірної світу.

Гра закінчилася з рахунком 5:5. У команді Зірки СРСР хет-тріком відзначився Олександр Бородюк, що наразі є помічником головного тренера збірної Росії Гууса Хіддінка. По одному мячу забили Леонід Буряк і Сергій Родіонов. У Зірок Світу відзначилися Абеді Пеле, Уінтон Руфер (двічі), Джордж Веа і Тоні Польстер. Варто зазначити, що після першого тайму збірна СРСР поступалася з рахунком 2:4.

Сам Дасаєв перший тайм відіграв за Зірок СРСР, а у другому захищав ворота Зірок світу і за десять хвилин до закінчення матчу залишив поле, поступившися місцем іспанському голкіперу Андоні Субісарреті.

Всі учасники матчу одержали памятні медалі від віце-президента УЄФА Сенеса Єржика і президента російського футбольного союзу Віталія Мутко. У перерві між таймами матчу Рінат Дасаєв вручив воротарські рукавички юним воротарям спортивних шкіл Москви.