Сан-Антоніо - чемпіон NBA

Корреспондент.net, 15 червня 2007, 09:15
0
5

У ніч з четверга на п’ятницю в Національній баскетбольній асоціації відбувся четвертий матч фінальної серії між Клівленд Кавальєрс і Сан-Антоніо Сперс. Після трьох стартових перемог Шпор загальний результат боротьби сумнівів практично не викликав, але Клівленд мав шанс на своєму майданчику виграти хоча б матч престижу, у випадку ж перемоги гостей, вони ставали чемпіонами достроково.

Як і попередні двобої, четверта гра серії видалася дуже напруженою. За напругою вона навіть перевершила попередні матчі. Перед завершальною чвертю Сан-Антоніо вів з рахунком 60:52, але Клівленд і не думав здаватися. Кавальєрс швидко відновили рівновагу і навіть вийшли вперед, але цим тільки розлютили свого суперника.

Сан-Антоніо різко додав і за дві хвилини до кінця гри повів з рахунком 74:66. Активну участь у цьому відриві взяв аргентинець Фабріціо Оберто, що набрав 5 очок поспіль. Втім, Клівленд усе рівно не збирався здаватися. За 1:51 до сирени Леброн Джеймс реалізовує триочковий, а за 25 секунд до кінця своєю двушкою відповідає на два очки Ману Жинобілі - 71:76.

Переможець отримує все (АР)

Кавс переходять на логічну тактику фолів, але Жинобілі точний з лінії штрафних.

Клівленд своєю атакою укладається в 7 секунд, що завершуються слем-данком Андерсона Вареджао. Тут таки бразилець сам фолить на Майку Фінлі. А от Фінлі влучає лише один штрафний із двох, і підбір залишається за Варежао - 73:79.

У наступній атаці Клівленда помилку допускає Жинобілі, що фолить на Джонсі під час триочкового кидка. Форвард Клівленда не втрачає можливості за 7 секунд до сирени до краю загострити боротьбу, влучаючи всі три штрафних - 76:79.

Наставник Шпор Грег Попович бере тайм-аут, розуміючи, що Клівленд піймав кураж. У цьому тайм-ауті було прийнято головне рішення -Сперс стали грати тільки на Жинобілі. Звичайно на аргентинці миттєво фолили. Не минуло і секунди після поновлення гри, як Жинобілі пішов бити штрафні і влучив обидва. Але відповідь надійшла за 4 секунди до сирени від Джеймса у вигляді триочкового - 79:81.

За секунду до кінця Доніелл Маршалл знову фолить на Жинобілі, і це був ключовий момент зустрічі. Якби аргентинець хоч один штрафний змазав, Клівленд би цього шансу не втратив. Але Жинобілі знову

Паркер - MVP Фіналу (АР)

холоднокровно влучив обидва штрафні, і ще один точний триочковий Джеймса із сиреною вже нічого не міг змінити - 82:83.