Тренера затримала поліція прямо під час футбольного матчу

Корреспондент.net, 18 червня 2007, 16:27
0
4

Головний тренер бразильського футбольного клубу Америка Навал Лорі Сандрі був затриманий під час матчу чемпіонату країни проти Спорт Ресіфе.

Незадоволений рішеннями арбітра наставник вибіг на поле, і рефері був змушений звернутися до допомоги поліції, щоб поновити порядок.

Неприємний інцидент відбувся у першому таймі і почався з того, що суддя видалив з поля півзахисника Америки Соузу за удар суперника ліктем. Тренер команди Сандрі, протестуючи, вибіг на поле і також був вилучений арбітром. Наставник не підкорився рішенню рефері, і його повели поліцейські, що надягли на Сандрі наручники.

Зазначимо, що воротар Америки Рене вступив у конфлікт з одним із поліцейських, але залишився на полі. У ході першого тайму Америка вела з рахунком 2:1, але після перерви Ресіфе вдалося втекти від поразки - 2:2. Таким чином, Америка залишилася на останньому місці у турнірній таблиці.