Шумахера чекають на Гонці Чемпіонів

Корреспондент.net, 21 червня 2007, 15:45
0
3

У четвер, 21 червня, семиразовий чемпіон світу з Формули-1 Міхаель Шумахер, що торік завершив спортивну кар’єру, дав згоду на участь у Гонці чемпіонів, яка відбудеться 16 грудня на Уемблі.

Свою участь у Гонці чемпіонів-2007 уже підтвердили кількаразовий чемпіон світу з класу WTC Енді Пріол, пілот Honda Дженсон Баттон, колишній чемпіон світу з ралі Колін Макрей, гонщик команди Red Bull Девід Култхард, чемпіон серії DTM Маттіас Екстрем, який виграв ці змагання торік, і діючий чемпіон світу з ралі Себастьєн Леб.

Гонка чемпіонів проводиться з 1988 року, але Шумахер лише раз у своїй кар’єрі брав у ній участь - у 2004 році у Парижі.

Тоді найтитулованіший в історії гонщик Формули-1 програв у фіналі підгрупи кільцевиків нинішньому пілотові команди Renault фіну Хейккі Ковалайнену, який потім у фіналі обіграв чемпіона світу з ралі француза Себастьєна Леба.

"Я насолоджувався атмосферою, що тоді була на стадіоні, - сказав Шумахер. - Мені здалося, що задоволені були всі, включаючи самих гонщиків і вболівальників. Сподіваюся, що цього разу моя участь допоможе організаторам продати більше квитків, тим більше що велика частина виручених коштів піде на благодійність".

Варто зазначити, що ніколи за всю історію цієї гонки вона не проходила у Великобританії.