Голландія захистила титул чемпіона Європи

Корреспондент.net, 24 червня 2007, 12:46
0
3

У Нідерландах завершився молодіжний чемпіонат Європи з футболу серед гравців не старше 21 року. Переможцями турніру стали господарі, що у вирішальному матчі в Гронінгені обіграли збірну Сербії з рахунком 4:1.

Голландці захистили свій титул, завойований рік тому в протистоянні зі збірною України.

З початку фінального двобою підопічні Фоппе де Хаана захопили ініціативу і вже на 17-й хвилині відкрили рахунок. Як повідомляє офіційний сайт УЄФА, Отман Баккал, одержавши передачу від Даніеля де Ріддера, вдало обробив м’яч і переграв голкіпера сербської команди Дамира Кахрімана.

У ході першого тайму в голландців було ще кілька можливостей для того, щоб збільшити розрив у рахунку, але господарі їх не використовували. Серби ж могли зрівняти рахунок, коли помилку допустив голкіпер Гу Ватерман, але м’яч від його рук потрапив у штангу, від якої пішов за межі поля.

Стартовий відрізок другого тайму залишився за збірною Сербії, у складі якої весь турнір відіграв захисник московського Локомотива Браніслав Іванович. Душан Баста та Бошко Янкович двічі опинялися на ударних позиціях, але обидва рази свою команду врятував голландський воротар. На 60-й хвилині результат зустрічі було вирішено. Після чергового навісу де Ріддера форвард Аякса Райан Бабель головою вколотив м’яч у сітку.

За кілька хвилин після цього серби залишилися вдесятьох, оскільки другу жовту картку одержав Олександр Коларов. В останній час матчу було забито ще три м’ячі: у голландців вирізнилися Масео Рігтерс і Луїджи Брюїнс, а в складі сербів єдиний м’яч забив Драган Мрджа.