Бразилія програла стартовий матч на Copa America

Корреспондент.net, 28 червня 2007, 10:20
0
5

У четвер, 28 червня, збірна Бразилії зіграла свій стартовий матч у рамках Copa America. Пентакампеони (п’ятиразові чемпіони світу - ред.) і чинні переможці турніру несподівано поступилися збірній Мексики з рахунком 0:2.

Збірна Мексики очолила групу В на Copa America після матчів першого туру. Команда Уго Санчеса в стартовому двобої на турнірі обіграла чинного чемпіона континенту збірну Бразилії з рахунком 2:0. Обидва м’ячі було забито в першому таймі.

Рахунок відкрив на 23-й хвилині Нері Кастільо. Після передачі від Хуана Карлоса Качо він перекинув м’яч через захисника Майкона і, не даючи м’ячеві впасти на землю, потужним ударом вразив ворота бразильців. Через шість хвилин перевагу мексиканців подвоїв Рамон Моралес, що влучив у ворота бразильського голкіпера Дони далеким ударом.

Протягом усіх 90 хвилин гра йшла на зустрічних курсах, й обидві команди створили чимало гольових моментів. Одним з героїв зустрічі став воротар збірної Мексики Гільєрмо Очоа, що кілька разів врятував свою команду в складних ситуаціях. У складі збірної Бразилії виділявся півзахисник мадридського Реалу, атакуючий Робіньо, що найчастіше загрожував воротам Очоа. Один з ударів Робіньо, пронесений ним через себе, влучив у перекладину. Весь

Еквадор зарано повірив у нічию (АР)

матч за бразильців провів форвард ЦСКА Вагнер Лав.

Варто зазначити, що Мексика вдруге поспіль обігрує Бразилію на великих турнірах. У 2005 році на Кубку Конфедерацій мексиканці виграли з рахунком 1:0, а єдиний м’яч тоді забив Харед Боргетті.

В іншому матчі групи В збірна Чилі обіграла команду Еквадору з рахунком 3:2. Перемогу чилійцям за три хвилини до фінального свистка приніс Карлос Віллануева, що вразив ворота еквадорської команди ударом зі штрафного. У складі збірної Чилі два м’ячі забив Умберто Суазо, а в складі команди Еквадору голи на рахунку Антоніо Валенсії і Сегундо Кастільо.

Бразилія - Мексика - 0:2

Голи: Кастільо (23), Моралес (29)

Бразилія: Доні - Майкон (Даніель Алвеш), Алекс, Жуан, Жилберто, Жилберто Сілва, Мінейро, Елано (Афонсо), Дієго (Андерсон), Робіньо, Вагнер Лав

Тренер: Карлос Дунга

Мексика: Очоа - І. Кастро (Х-А Кастро), Маркес, Магальон, Піто, Арсе, Корреа, Торрадо, Моралес (Лозано), Качо (Браво), Кастільо

Тренер: Уго Санчес

Еквадор - Чилі - 2:3

Голи: Валенсія (16), Бенітес (23) - Суазо (21, 80), Віллануева (87)

Еквадор: Мору - Де Ла Крус, Уртадо, Еспіноса, Багуї, Кастільо, Теноріо, Валенсія, Мендес, Бенітес, Теноріо (Кайседо)

Тренер: Луїс Фернандо Суарес

Чилі: Браво - Орменьо, Контрерас, Варгас, Гонсалес, Сануеса, Мелендес (Віллануева), Вальдівія, Фернандес (Ріффо), Навою (Лорка), Суазо