Copa America: Робіньо розтерзав чилійців

Корреспондент.net, 2 липня 2007, 09:29
0
6

У ніч з неділі на понеділок, 2 липня, пройшли матчі другого туру групового раунду на Copa America 2007. Бразильці познущалися над збірною Чилі, а Мексика здобула другу перемогу підряд - цього разу над Еквадором.

Збірна Бразилії завдяки хет-тріку Робіньо з рахунком 3:0 обіграла команду Чилі у другому колі групи В Кубка Америки. В іншому матчі Мексика була сильнішою збірної Еквадору - 2:1

До зустрічі другого кола команди підходили з різної ваги очковим багажем. Збірна Чилі зненацька обіграла сильну команду Еквадору (3:2), а бразильці не менш сенсаційно поступилися мексиканцям (0:2). Однак невдача на старті турніру не перешкодила Карлосу Дунгу зробити лише одну заміну в стартовому складі - замість хавбека Вердера Дієго вийшов новоспечений манкуніанець Андерсон. Але ж Дунгу кров з носу потрібно було оформляти першу перемогу на своїй нинішній посаді в офіційних матчах.

У складі чилійської збірної також було чимало гравців, здатних створити пару ефектних атак. Однак за сприяння дощу, що звалився у першому таймі на стадіон Монументаль, команди воліли частіше бити по ногах суперника, ніж по воротах. У підсумку вже до 25-ої хвилини Майкон і Мелендес змушені були залишити поле через травми. А головному арбітрові зустрічі парагвайцеві Карлосу Торресу по ходу всієї гри не раз доводилося діставати з кишені жовті картки.

Ну хіба могли  бразильці не виграти з такими вболівальницями? (АР)

Цікаво, що навіть перший у матчі гол був забитий не без участі суддівського свистка. Правда, фолив на 35-й хвилині Ріффо чи ні - питання спірне, однак те, що після поштовху чилійського захисника на газоні опинився Вагнер Лав - дуже втішно. Армієць, що славиться своїм непробивним корпусом, зміг прикрити м’яч і заробив пенальті, що реалізував Робіньо. Заради справедливості варто сказати, що мадридиста супроводжував успіх - м’яч після його удару щічкою прошмигнув під рукою голкіпера Браво.

Поновлення гри після перерви достатньо затяглося. Хотілося поставити двійку венесуельським організаторам - порвалася стека на одній з рамок. Але місцеві телеоператори миттєво виправили оцінку на п’ять - на чіткому повторі було видно, як один із захисників збірної Чилі, обороняючи свої ворота у стрибку, зачепив рукою сітку, зірвавши її з каркаса.

Друга половина гри видалася значно більш змістовною та яскравою. Ми побачили нову збірну Бразилії, дії якої спрямовані на досягнення результату. Молода команда скликання Дунги у бажанні досягти першої офіційної перемоги почали грати строго та з осторогою на свої ворота.

Однак така тактика не вберегла бразильців від спалахів пристрасті у володіннях Доні. Особливо старалися капітан Вальдівія та головний снайпер команди з узбережжя південноамериканського континенту - Суасо. Другий узагалі міг відзначитися дублем - спочатку він потужно пробив зі штрафного, але м’яч розминувся з хрестовиною, а потім бритоголовий бомбардир створив чи не найяскравіший момент матчу. Протягом декількох секунд Суасо танцював із м’ячем у штрафній бразильців, за цей час він встиг удаваними рухами обіграти Алекса, Жуана і тричі (!) голкіпера Доні, однак удар у форварда не вийшов, усе той же Жуан зупинив м’яча, що котився у ворота.

На 83-й хвилині Браво своїй команді допомогти вже нічим не міг.

Вагнер Лав прийняв снаряд на лінії штрафній, дочекався забігання Робіньо і видав смачну передачу на хід партнерові. А мадридський хавбек завершив готування цього блюда, немов досвідчений кухар, піддягши м’яч черпачком над голкіпером - 2:0!

Агресивні, відважні, зухвалі та симпатичні своєю бойовитістю чилійці рвонулися вперед і відразу одержали ще одну контратаку. Робіньо возз’єднався із м"ячем у 30 метрах від воріт суперника, під час стаєрського забігу на замаху відправив на відпочинок Контрераса і з лінії штрафної чітко уклав м’яч у ближній нижній кут - хет-трік!

Збірна Чилі, можливо, не заслуговувала такої тяжкої поразки. Однак ця команда ще може реабілітуватися перед своїми вболівальниками - шлях у чвертьфінал турніру для неї ще відкритий.

За матеріалами: Сегодня