Українські баскетболістки не змогли пробитися до півфіналу Євро-2007

Корреспондент.net, 6 липня 2007, 12:30
0
5

У сербському місті Нови Сад юніорський баскетбольний чемпіонат Європи (U-18) виходить на стадію вирішальних ігор. Баскетболісткам збірної України не вдалося пробитися до півфіналу.

Після чотирьох перемог підряд українські дівчата зазнали дві поразки. Вчора українська команда поступилася господаркам чемпіонату Європи і призеркам двох останніх континентальних першостей баскетболісткам Сербії 62:84 (8:20, 21:19, 16:16, 17:29).

У грі Сербія - Україна нашій збірній була потрібна тільки перемога, але вже в перші хвилини господарки майданчика змогли домогтися солідної переваги в рахунку, і утримали переможний результат до самого кінця гри.

Наприкінці другої чверті після точного кидка Лесі Малашенко наша збірна скоротила відставання до 5 очок (31:26), але сербки знову пішли у відрив і до кінця зустрічі ближче, ніж на 8-10 очок нашу збірну не підпускали.

Зайнявши 4 місце у групі F, збірна України тепер буде вести боротьбу за 5-8 місця. Завтра підопічні Лариси Єщенко та Ірини Нагорної зіграють проти збірної Франції.

За матеріалами: Наш спорт