Динамо знову перемагає Шахтар у Суперкубку

Корреспондент.net, 11 липня 2007, 09:19
0
4

10 липня, на центральному стадіоні Одеси Чорноморець команда Динамо здобула перемогу за пенальті і виграла Суперкубок.

Гра 10 липня стала четвертою зустріччю команд Донецька та Києва у боротьбі за Суперкубок України. Раніше Шахтар і Динамо у розіграшах Суперкубка України зустрічалися між собою три рази. У першому розіграші трофея у сезоні 2004/2005 основний час матчу закінчився внічию 1:1, а у серії пенальті сильніше виявилися кияни 6:5.

У сезоні 2005/2006 Гірники взяли реванш у динамівців: основний час матчу знову закінчився внічию 1:1, але в серії пенальті сильніше виявився Шахтар - 4:3.

У сезоні 2006/2007 Шахтар і Динамо знову зустрілися. Цього разу кияни виграли в основний час матчу 2:0.

Трансляцію матчу на телеканалі Інтер 10 липня коментували Савік Шустер та спортивний директор Карпат Юрій Дячук-Ставицький. Перед матчем Олег Блохін вручив Анатолію Дем’яненку приз кращого тренера чемпіонату минулого сезону за версією ПФЛ. Перший гол у ворота Динамо забив Гладкий на 14 хвилині матчу, після того як Рибка відбив удар Фернандіньо. На 26 хвилині кияни зрівняли рахунок: Маркович віддав м’яч врозріз на Морозюка, той на швидкості пройшов до лицьової, прострелив трохи назад, і Тарас Михалик, як справдешній форвард, у торканні перевів м’яч до воріт - 1:1. На 30-ій хвилині після дальнього навісу у штрафний Шахтаря Олейник головою скинув м’яча на Михалика, і той точним ударом у нижній кут забив гол - 2:1. Шахтар зрівняв рахунок вже у другому таймі, на 55-ій хвилині: Ткаченко насмілився на дальній удар, і м’яч, зненацька відскочивши від газону, над Рибкою влетів у ворота - 2:2.