Copa America: Аргентина не залишає шансів Мексиці

Корреспондент.net, 12 липня 2007, 09:32
0
4

Обігравши Мексику з рахунком 3:0, аргентинці вийшли до фіналу Copa America, де за головний трофей змагатимуться зі збірною Бразилії.

Напередодні першим фіналістом найпрестижнішого турніру Південної Америки стала Бразилія, і багато хто очікував, що її суперником у вирішальному матчі стане збірна Аргентини, якій потрібно було зломити опір мексиканців. Команда Уго Санчеса у Венесуелі виглядала досить потужною, а тому аргентинцям довелося показати все, на що вони здатні.

Але за першим таймом надати комусь перевагу не було можливості. Уго Санчес на перший погляд вибрав більш ніж захисну тактику, випустивши на поле п’ятьох номінальних захисників. Напевно, таким чином він хотів зв’язати руки диригентові атак суперника Хуану Роману Рікельме. І варто сказати, що в першому таймі цей план практично спрацював. Аргентинці довгий час володіли м’ячем, але, за великим рахунком, нічого небезпечного біля воріт Освальдо Санчеса створити не змогли.

Мексиканці ж, граючи на контратаках, турбували захисні порядки суперника досить гостро. Той же п’ятий захисник Гардадо не раз опинявся на вістрі атак мексиканців. Можна лише дивуватися, як він не забив на 36-й хвилині після вражаючого проходу до штрафної, обійшовши мало не всіх захисників збірної Аргентини. Але, на щастя аргентинців, м’яч після удару юного мексиканця лише потрапив у штангу, та й то із зовнішнього боку.

Під стать своєму партнерові наводив жах на ворота Роберто Аббондансьєрі форвард Олімпіакоса Нері Кастільо. На початку матчу його потужний прохід був зупинений із порушенням правил у метрі від лінії штрафного, але Рафаель Маркес пробив настільки ж сильно, як і неточно.

Аргентинці ж на стандартах діяли більш вдало, і під кінець першого тайму рахунок було відкрито. Рікельме метрів з 35-ти бити не став, а вирізав м’яч на ліву від Освальдо Санчеса штангу. Що робили у цей момент три мексиканські захисники, незрозуміло. Але такий потужний кількісно редут не перешкодив Габріелю Хайнце вилетіти на цю передачу й торканням переправити м’яч до воріт.

Забитий м’яч додав підопічним Альфіо Басіле натхнення, і

другий тайм вони перетворили у власний бенефіс. Але для початку аргентинцям випало похвилюватися не на жарт. Кастільо з меж штрафної площі пробив потужно, сильно і точно. Аббондансьєрі лише проводжав м’яч очима, але той, на його щастя, вдарився у штангу.

Минуло всього п’ять хвилин після вихору біля воріт збірної Аргентини, як спрацював старий футбольний закон. Непомітний до цього Ліонель Мессі створив справжній шедевр. Рікельме розігнав чергову атаку Аргентини, Карлос Тевес, миттєво оцінивши ситуацію, віддав м’яч на лівий фланг на хід Мессі. Ліонель зблизився із Санчесом і м’яким парашутом запустив м’яча голкіперові за голову. Результат був практично зроблений.

Усі питання щодо переможця на 71-й хвилині зняли Карлос Тевес і Хуан Роман Рікельме. Карліто після вражаючого проходу із правого флангу ввійшов у штрафний, де його блокував Маркес, а лідер аргентинської збірної встановив остаточний рахунок матчу - 3:0.

За матеріалами: Евроспорт.Ру