Збірна України з баскетболу завоювала путівку до еліти

Корреспондент.net, 16 липня 2007, 14:41
0
3

Збірна України посіла друге місце на молодіжному чемпіонаті Європи з баскетболу в дивізіоні В, поступившися у фіналі збірній Чорногорії.

Фінальний матч молодіжного чемпіонату Європи (дивізіон В), що проходив у Варшаві, не мав принципового значення для команд - і Чорногорія, і Україна завоювали путівки до еліти молодіжного європейського баскетболу.

Команди могли зіграти вільно й у своє задоволення. На жаль, підопічні Валентина Берестнєва вийшли на майданчик більш розкутими, і відразу ж провалили першу чверть. І хоча далі пішла більш рівна гра, розрив у 21 очко, з яким була програна стартова десятихвилинка, ліквідувати не вдалося.

Проте, виступ у Польщі нашої команди можна і потрібно визнати чудовим. Під час турніру в красивому стилі були переможені команди Білорусі, Португалії, Словаччини, Англії, Фінляндії, Німеччини, і, що найважливіше, вирішена головна задача сезону - вихід у дивізіон А.

Гравець збірної України та команди Хімік Олександр Кольченко був включений до символічної команди Всіх зірок чемпіонату.

Україна - Чорногорія  68:89 (5:26, 20:25,26:24, 17:14)

Україна: Вільховецький, Сізов (13), Норенко, Кольченко (9), Корнієнко (5), Гуменюк (6), Глєбов (6), Кравцов (7), Гладир, Пустозвонов, Лохманчук (22).

За матеріалами: Спорт.com.ua