Аргентинська молодіжка - краща у світі

Корреспондент.net, 23 липня 2007, 11:26
0
4

У Канаді перемогою збірної Аргентини завершився молодіжний чемпіонат світу з футболу для гравців не старше 20 років. У фіналі аргентинці здобули вольову перемогу над збірною Чехії з рахунком 2:1.

Перший тайм фінального матчу минув у жорсткій, часом грубій боротьбі, і іспанський рефері Альберто Ундіано Мальєнка змушений був показати футболістам за цей ігровий відрізок шість жовтих карток, повідомляє офіційний сайт ФІФА. Загалом перевага у володінні м’ячем була на боці Аргентини, однак Чехія під час контратак створювала гострі моменти. Найбільш небезпечним епізодом першого тайму став удар Марека Сухі, після якого м’яч потрапив у каркас воріт.

Другий тайм почався з обопільних атак, під час яких кожна з команд могла відкрити рахунок. Однак лідер аргентинської команди Максимільян Моралес у вигідній ситуації не влучив у ворота, а удар чеха Любоша Калуди відбив воротар південноамериканської команди Серхіо Ромеро.

Потім команди впродовж двох хвилин обмінялися забитими голами. Спочатку чех Мартін Фенін ударом у верхній кут змусив Ромеро капітулювати, а пізніше кращий снайпер турніру Серхіо Агуеро зумів у боротьбі з двома захисниками проштовхнути м’яч у сітку після прострілу Евера Банеги.

Вирішальний гол забив Мауро Сарате, який на 86-й хвилині після передачі Моралеса послав м’яч точно в кут воріт збірної Чехії далеким ударом. Для збірної Аргентини перемога на молодіжних чемпіонатах світу стала вже шостою в історії. Бронзові медалі завоювала збірна Чилі, що у матчі за третє місце переграла команду Австрії з рахунком 1:0.

Кращим гравцем турніру визнаний Серхіо Агуеро, на рахунку якого за підсумками першості шість голів та чотири результативні передачі. Він одержав Золотий м’яч, а Срібним м’ячем нагороджений його партнер по команді Максимільян Моралес, найнижчий гравець турніру (його зріст - 1,60 метра), який забив чотири м’ячі і зробив три гольових передачі.