2

Сьогодні Чіпріан Маріка на прес-конференції буде прощатися з Донецьком, клубом та вболівальниками. За кілька годин до цієї події виданню Комсомольская правда в Украине вдалося взяти інтерв’ю у румунського форварда.

- Таке життя футболіста, - сказав Маріка. - Після тривалих переговорів контракт укладено, і я переходжу грати у Бундеслігу.

- На скільки років підписаний Ваш контракт?

- Поки ще важко відповісти. Ще тривають переговори. Але йдеться про те, щоб підписати папери на 3-4 роки.

- Вам відомо, у скільки Ви обійшлися німцям?

- Ні, це мене не стосується. Нехай це питання вирішують керівники клубів та агенти.

- Як батьки поставилися до змін у Вашому житті?

- Добре сприйняли цю новину. Раді за мене.

- Хотіли б Ви у майбутньому зустрітися із Шахтарем, наприклад у Лізі Чемпіонів?

- Ні.

У листопаді 2005 року Шахтар зустрічався зі Штутгартом у груповому етапі Кубка УЄФА. На 84-й хвилині Чіпріан Маріка замінив Матузалема. І вже через 4 хвилини румун забив у ворота суперника гол. Другий у цьому матчі. Тоді зустріч на стадіоні Готтліб-Даймлер завершилася на користь Гірників - 2:0.

Чіпріан Маріка грає у складі Шахтаря з березня 2004 року (до цього був футболістом бухарестського Динамо). За цей час він провів 75 ігор у чемпіонаті України і забив 17 м’ячів. У Кубку України - 11 матчів. В єврокубках - 28 зустрічей та відзначився 9 голами.

За матеріалами: Комсомольская правда в Украине