Шахтар зіграє з Пюніком

Корреспондент.net, 26 липня 2007, 09:26
0
5

Доля суперника донецького Шахтаря визначилася у Вірменії у матчі між Пюніком та британським Деррі Сіті.

Господарі активно почали зустріч, але футболісти Деррі Сіті стримали натиск, а потім самі перейшли в наступ. Пюнік зумів швидко перелаштуватися і почав проводити контратаки, одна з яких мала успіх. На 30-й хвилині Газарян пасом знайшов Левона Пачаджяна, який зробив скидку на Аветисяна, який підбігав. Перший удар півзахисника голкіпер гостей Патрік Дженнінгс відбив, однак з добиванням того ж Аветисяна справитися не зумів - 1:0.

Шість хвилин по тому Пюнік цілком міг би подвоїти перевагу, однак Дженнінгс врятував свою команду після сольного проходу Гамлета Мкхітаряна. За хвилину до свистка на перерву Мкхітарян пропустив ще один шанс, пробивши поруч зі штангою. І все-таки після поновлення зустрічі арбітр вдруге вказав на центр. Пачаджян пройшов правим флангом і доставив м’яча у штрафну, де передачу партнера точно замкнув Газарян.

Ірландські футболісти мали шанси на порятунок двобою, однак їм не вистачало холоднокровності в завершальній стадії атаки. Найбільш небезпечними моментами біля воріт Геворга Каспарова були удар Самуела Морроу після подачі зі штрафного та постріл Даррена Келлі у поперечку. І все ж таки переважну частину 90 хвилин оборона Пюніка діяла надійно, і господарі перемогли заслужено.

Матчі другого раунду відбудуться 31 липня і 8 серпня.

Пюнік (Вірменія) - Деррі Сіті (Ірландія) - 2:0

Голи: Аветісян (30), Газарян (67)

Перший матч - 0:0