Ліга Чемпіонів: Шахтар починає з перемоги

Корреспондент.net, 1 серпня 2007, 08:19
0
7

Ліга Чемпіонів. 2-й кваліфікаційний раунд. 1-й матч Пюнік (Єреван, Вірменія) - Шахтар (Донецьк, Україна) - 0:2 Голи: Гладкий (45), Брандао (48)

Ліга Чемпіонів. 2-й кваліфікаційний раунд. 1-й матч

Пюнік (Єреван, Вірменія) - Шахтар (Донецьк, Україна) - 0:2

Голи: Гладкий (45), Брандао (48)

Єреван. Стадіон Республіканський. Арбітр: Штефан Месснер (Австрія)

Пюнік: 1.Каспаров, 4.Овсепян (к), 16.Арзуманян, 14.Дохоян, 17.Мкртчян А., 20.Назарян, 10.Газарян, 19.Пачаджян, 5.Едигарян, 15.Мхитарян Г., 9.Аветисян

Тренер: Армен Гюлбудагянц

Шахтар: 30.П’ятов, 33.Срна, 27.Чигринський (к), 26.Рац, 7.Фернандіньо, 18.Левандовськи, 8.Жадсон, 21.Гладкий, 4.Дуляй, 5.Кучер, 25.Брандао

Тренер: Мірча Луческу

Перший гол у команді Гірників забив Олександр Гладкий на 45-ій хвилині. Як це було: Жадсон на лінії штрафної обвів декількох суперників, вдарив з 16-ти метрів. Рикошет. Гладкий виявився моторнішим за всіх, вийшов один на один з воротарем і м’яко перекинув м’яча до сітки воріт вірменської команди. Другий гол не забарився: на 48-ій хвилині Бордад відбив м’яча після далекого удару Жадсона, але невдало. Улюбленець донецької торсиди Брандао перший на добиванні - 2:0 на користь Шахтаря. У матчі дебютували як гравці Шахтаря Лукареллі та Прийомов.

За матеріалами: ФК Шахтер