Реал знеславився у товариському матчі

Корреспондент.net, 1 серпня 2007, 13:08
0
5

Увечері у вівторок, 31 липня, чемпіон Іспанії Реал зазнав великої поразки (0:3) від клубу Ганновер, що фінішував у чемпіонаті Німеччини - 2006/07 на одинадцятому місці.

Мадридський клуб виступав у змішаному складі: разом із гравцями основи вийшли кілька футболістів найближчого резерву.

Перший гол у матчі на 30-й хвилині забив угорський легіонер Ганновера Шаболч Гушті, який завершив швидку контратаку, що стала можливою через провал захисників Реала.

До другого м’яча у ворота іспанців (63-а хвилина) також призвела помилка оборони. Відзначився ісландський форвард Ганновера Гуннар Хейдар Торвальдссон, який з’явився на полі за хвилину до взяття воріт.

Остаточний рахунок на 82-й хвилині встановив Бенжамін Лаут, який точно пробив головою після навісу з флангу. Ганновер мав шанс забити четвертий гол, але Реал виручив воротар Ікер Касільяс.

Після матчу головний тренер Реала Бернд Шустер зазначив, що в його команди були можливості для узяття воріт суперника. За словами німецького наставника, футболісти Реала поки що далекі від оптимальної фізичної форми, а матч із Ганновером провели на тлі втоми після тренувального збору в Австрії.