Реал не зміг заволодіти Кубком РЗ

Корреспондент.net, 5 серпня 2007, 22:52
0
5

Чемпіон Голландії ПСВ став переможцем футбольного Кубка РЗ (Російські залізниці), що завершився в неділю 5 серпня в Москві. У фіналі клуб з Ейндховена узяв верх над кращою командою Іспанії Реалом - 2:1.

Третє місце на турнірі посів Мілан, московський Локомотив залишився четвертим.

У матчі Реал - ПСВ голландці відкрили рахунок в першому таймі, коли півзахисникові Ісмаїлу Айссаті вдався точний дальній удар. Незадовго до перерви перевагу ПСВ подвоїв лівий захисник Майк Зоннефелд, що вразив ворота Ежі Дудека крученим ударом зі штрафного.

На 57-ій хвилині новачок Реала Хавьер Савіола забив у відповідь м'яч, використавши передачу Гуті, але за час, що залишився, чемпіони Іспанії не змогли зрівняти рахунок.

Отримавши перемогу над Міланом і Реалом, ПСВ став володарем Кубка РЗ, присвяченого 170-літтю Російських залізниць.

Раніше в неділю московський Локомотив в матчі за третє місце поступився Мілану. Основний час цієї зустрічі закінчився внічию (3:3), а в серії пенальті точнішими були італійці (5:4).