Челсі без Шевченка програє перший трофей сезону

Корреспондент.net, 6 серпня 2007, 03:12
0
6

Чемпіон Англії Манчестер Юнайтед став володарем Суперкубка Англії (Charity Shield). У матчі з володарем Кубка країни Челсі МЮ отримав перемогу в серії пенальті. Українець Андрій Шевченко участі в грі не брав.

Основний час завершився внічию (1:1), після чого гравці Челсі тричі підряд не змогли жодного разу забити гол з 11-метрової відмітки.

У першому таймі суперники обмінялися голами. На 35-ій хвилині після взаємодії Кріштіано Роналдо і Патріса Евра на лівому фланзі француз прострелив у штрафну площу і капітан МЮ Райан Гиггз ударом в торкання послав м'яч в правий верхній кут воріт Петра Чеха.

Лондонці відігралися за хвилину до перерви. Новачок Челсі Флоран Малуда отримав пас з глибини поля, виграв боротьбу у Ріо Фердинанда і точно пробив в дальній кут повз Едвіна ван дер Сара, що вийшов йому назустріч. У зіткненні з воротарем МЮ автор забитого м'яча отримав пошкодження, але зміг продовжити гру.

У другому таймі обидві команди мали шанси яскраво позмагатися, але голів з гри глядачі більше не побачили. За регламентом Charity Shield відразу після закінчення основного часу почалася серія пенальті.

Воротар Манчестер Юнайтед відбив три удари у виконанні Клаудіо Пісарро, Френка Лемпарда і Шона Райт-Філліпса, тоді як гравці МЮ (Ріо Фердинанд, Майкл Каррік і Уейн Руні) били без промаху. Вигравши серію пенальті з рахунком 3:0, Манчестер Юнайтед став володарем Суперкубка Англії.