Шахтар здолав вірменський бар’єр

Корреспондент.net, 9 серпня 2007, 09:00
0
10

Ліга Чемпіонів. Другий кваліфікаційний етап. Відповідний матч Шахтар (Україна) - Пюнік (Вірменія) - 2:1 Голи: Брандао (41), Гладкий (49) - Газарян (32)

Ліга Чемпіонів. Другий кваліфікаційний етап. Матч-відповідь.

Шахтар (Україна) - Пюнік (Вірменія) - 2:1

Голи: Брандао (41), Гладкий (49) - Газарян (32)

Донецьк. РСК Олімпійський. Арбітр: Жоао Феррейра (Португалія)

Шахтар: 30. П’ятов, 37. Ткаченко, 26. Рац, 18. Левандовськи (к), 4. Дуляй, 15. Прийомов, 24. Фомін, 25. Брандао, 17. Адріано, 3. Хюбшман, 55. Єзерський

Тренер: Мірча Луческу

Пюнік: 30. Бордад, 4. Овсепян (к), 14. Дохоян, 16. Арзуманян, 3. Тадевосян, 19. Пачаджан, 5. Єдигарян, 22. Мхитарян Г., 17. Мкртчан А., 10. Газарян, 18. Зейна

Тренер: Армен Гюлбудагянц

Перший гол на 32-й хвилині матчу забили вірмени. Захист гірників помилився після навісу ліворуч у штрафний, і ніким не прикритий Газарян ударом головою відкрив рахунок у матчі. Шахтар реабілітувався на 41-й хвилині: Брандао забив супергол, пройшовши зліва по флангу, потрапивши до штрафного і потужно пробивши метрів з 15-ти - 1:1. У другому таймі Шахтар збільшив перевагу: на 49-й хвилині Гірники провели швидку атаку, Жадсон з центра поля віддав м’яча ліворуч на Брандао. Бразилець ввірвався до штрафного, прострелив на Гладкого. Удар Олександра  - рікошет від Тадевосяна, 2:1.

За матеріалами: ФК Шахтар