Українець завоював золото Чемпіонату світу

Корреспондент.net, 13 серпня 2007, 11:21
0
2

На Чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное, що завершився в Дуйсбурзі (Німеччина), українські спортсмени завоювали золото та одержали 3 олімпійські ліцензії.

У Національному олімпійському комітеті України повідомили, що зокрема, золото світової першості на неолімпійській 200-метрівці завоював Юрій Чебан.

А Інна Осипенко-Радомська (К-1 500 м) і каное-двійка - Руслан Джалілов - Петро Крук (С-2 - 500 м), посіли відповідно 4-е і 6-е місця у фінальних заїздах.

Усі ці спортсмени завоювали право представляти нашу країну на Олімпійських іграх.

НОК зазначає, що саме ці змагання стали основним етапом розіграшу пропусків на найбільш престижні старти чотириліття.

Ті ж спортсмени, яким не вдалося одержати ліцензії, зможуть завоювати їх у наступному році на континентальних першостях. Крім того, місця, які залишилися, будуть перерозподілені в загальній квоті ліцензій.

Усього в змаганнях з цього виду спорту в Пекіні візьмуть участь 246 спортсменів - 172 чоловіка і 74 жінки.