Шахтар програє Зальцбургу

Корреспондент.net, 15 серпня 2007, 22:58
0
5

Ліга Чемпіонів. 3-й кваліфікаційний раунд Ред Булл (Зальцбург) - Шахтар (Донецьк) - 1:0 Гол: Циклер (11, з пенальті)

Ліга Чемпіонів. 3-й кваліфікаційний раунд

Ред Булл (Зальцбург) - Шахтар (Донецьк) - 1:0

Гол: Гол: Циклер (11, з пенальті)

Зальцбург. Стадіон Вальс-Зіценхайм. Початок: 21:30

Арбітр: Дамір Ськоміна. Асистенти: Прімоз Архар і Мазко Станчин (всі - Словенія)

Ред Булл (Зальцбург): 1. Охс - 3. Дудіч, 5. Карбоні, 6. Ковач, 7. Циклер (к), 10. Фонлантен, 17. Міямото, 20. Штайнхефер, 23. Секаг’я, 24. Ляйтгеб, 28. Ауфхаузер

Тренер: Джованні Трапаттоні

Шахтар: 30. Пятов - 4. Дуляй, 5. Кучер, 7. Фернандіньо, 8. Жадсон, 11. Ілсиньо, 21. Гладкий, 25. Брандао, 26. Рац, 27. Чигрінський (к), 33. Срна

Тренер: Мірча Луческу

Затяжний штурм воріт Зальцбурга успіхом не увінчався

90-а хвилина - Трапаттоні знімає Фонлантена - на полі виходить Карл Пітак. Арбітр додав три хвилини

88-а хвилина - Навіс Срни в штрафну - Секаг’я вибиває м'яч з штрафної.

86-а хвилина - Замість Циклера на полі виходить Вратіслав Локвенц

85-а хвилина - Рац зліва увірвався в штрафну, віддав пас на Лукареллі. Крістіано бореться із захисником на лінії воротарській б'є головою - кутовий.

82-а хвилина - Заміна: замість Ілсиньйо вийшов Левандовськи.

81-а хвилина - Хороша атака Гірників закінчується ударом Фернандіньйо метрів з 18-ти - м'яч потрапляє в захисника.

78-а хвилина - Простріл справа в нашу штрафну. Ауфхаузер б'є головою метрів з 9-ти - поряд з штангою!

75-а хвилина - Срна справа навісив з штрафного у воротарську. Ковач і Охс не розібралися між собою і м'яч потрапляє в штангу!

74-а хвилина - замість Брандао вийшов Лукареллі.

73-а хвилина - Вукич заробляє кутовий справа. Срна прострілів у воротарську. Брандао б'є головою - мимо.

Циклер і Рац (АР)

71-а хвилина - Замість Жадсона виходить Звонімір Вукич

70-а хвилина - Небезпечний удар Ляйтгеба головою метрів з 15-ти - вище за ворота

67-а хвилина - Рац увірвався в штрафну і простріляв уздовж воріт - Гладкий не встигає до м'яча.

65-а хвилина - Жовта Циклеру за грубий фол проти Срни.

64-а хвилина - Фернандіньйо рветься до штрафної, проходить двох суперників і б'є метрів з 23-х - в метрі від стійки

62-а хвилина - Гладкий рветься в штрафну. Секагья блокує його. Лише штрафний.

60-а хвилина - Офсайд у Циклера.

58-а хвилина - Навіс в штрафну Шахтаря справа - Пятов ловить м'яч.

57-а хвилина - Дальній неточний удар Штайнхефера.

55-а хвилина - Карбоні і Ілсиньо зіткнулися в центрі поля. Бразильцеві надають допомогу лікарі команди.

54-а хвилина - Простріл Срни на дальній кут воротарського - Гладкий в падінні не дотягується до м'яча

52-а хвилина - Жовта Ілсиньйо

51-а хвилина - Жовта Дудічу.

49-а хвилина - Жовта картка Ковачу за затримку гри.

46-а хвилина - Почався другий тайм.

Перерва

45-а хвилина - Арбітр додав 1 хвилину

45-а хвилина - Навіс справа в штрафну гостей - Циклер в боротьбі з Срною завдає удару хорватові.

44-а хвилина - Небезпечний штрафний з лівого флангу. Навіс в штрафну - Брандао головою вибиває м'яч на кутовій.

40-а хвилина - Ілсиньйо знову заробляє кутовий на своєму фланзі.

39-а хвилина - Два підряд кутових біля воріт Шахтаря.

37-а хвилина - Жовта картка Срні за грубий фол проти Ауфхаузера в центрі поля.

35-а хвилина - Жовта картка Ауфхаузеру за розмови з арбітром.

33-а хвилина - Фонлантен б'є метрів з 19-ти. Пятов дотягується до м'яча. Штанга!

30-а хвилина -удар Жадсона через стінку - вище за щаблину.

28-а хвилина - Фернандіньо демонструє дріблінг, проходить одного суперника, але Карбоні його збиває в двох метрах від лінії штрафної.

26-а хвилина - Рац навісив в штрафну господарів. Гладкий грудьми скинув м'яч під удар Жадсону, але пас не проходить.

24-а хвилина - Удар Раца метрів з 20-ти - м'яч від Ауфхаузера йде на кутовий.

23-а хвилина - Дудіч грубо збиває Жадсона. Арбітр обмежується усним попередженням.

22-а хвилина - Удар Ілсиньйо з метрів 19-ти - Охс переводить на кутовій. Навіс Срни з кутового. Кучер б'є головою - повз ворота.

Фонлантен перехоплює м'яч у Фернандіньо (АР)

21-а хвилина - Хороша атака Гірників. Брандао відкинув м'яч під удар Ілсиньйо. Той в штрафній австрійців обводить суперника, але в останню мить втрачає м'яч.

19-а хвилина - Простріл зліва в штрафну гостей, удар Дудіча головою метрів з 10-ти - Пятов на місці.

18-а хвилина - Довгий пас зі своєї половини поля Раца на Гладкого в штрафну господарів - трохи неточно.

14-а хвилина - Два підряд кутових біля воріт Гірників - Шахтар відбивається.

12-а хвилина - Дудіч прострілює зліва в штрафну - Чигрінський головою вибиває м'яч в аут.

11-а хвилина - Гол! Навіс з кутового - Чигрінський в стрибку чогось грає рукою! Арбітр призначає пенальті. Циклер з точки б'є в нижній кут. Пятов вгадав напрям польоту м'яча, але не дістає до нього.

9-а хвилина - Ковач пройшов по правому флангу, простріляв в штрафну - Чигрінський виносить м'яч на кутовій.

8-а хвилина - Офсайд у Брандао

7-а хвилина - Фернандіньо віддав пас урозріз в штранфу на Брандао. Той бореться із захисником і б'є метрів з 9-ти – повз ворота.

5-а хвилина - Навіс Раца в штрафну на Гладкого - захисник в останню мить перехоплює м'яч

4-а хвилина - Ілсиньйо справа заробив кутовий.

3-а хвилина - Жадсон зліва навісив з штрафного - Брандао і Гладкий не потрапляє головою по м'ячу.