Осака-2007: Україна завойовує першу медаль

Корреспондент.net, 27 серпня 2007, 10:46
0
4

У другий день чемпіонату світу з легкої атлетики, що проходить у японській Осаці, у скарбничці української команди з’явилася перша медаль. Людмила Блонська за підсумками двох днів змагань у семиборстві посіла 2 місце і виграла срібну медаль.

Напередодні чемпіонату світу Блонській роздавали великі аванси, і українська спортсменка підтвердила свій клас. В Осаці Блонська не лише завоювала медаль, але й встановила в семиборстві новий національний рекорд - 6832 очка.

Крім сумарного персонального рекорду Людмила встановила в Осаці особисті рекорди в таких видах як стрибки у висоту (1,92 метра) і довжину (6,88 метра).

Чемпіонкою світу стала шведка Кароліна Клюфт (результат 7032 очка), яка після забігу на 800 метрів зізналася, що навіть солідна перевага, створена після перших трьох видів, не дозволяла їй ні на секунду розслаблюватися.

Людмила Блонська після церемонії нагородження під час флеш-інтерв’ю зазначила, що якщо їй вдасться поліпшити результати в бігу на 200 і 800 метрів, то до Олімпійських ігор у Пекіні вона буде готова штурмувати відмітку в 7000 очок.

За матеріалами: Наш спорт