Шахтар прорвався до Ліги Чемпіонів

Корреспондент.net, 29 серпня 2007, 21:16
0
5

Ліга Чемпіонів. Третя кваліфікація. Матч у відповідь Шахтар (Донецьк, Україна) - Ред Булл (Зальцбург, Австрія) - 3:1 Голи: Лукареллі (9), Кастільйо (79, з пенальті), Брандао (87) - Майер (6)

Ліга Чемпіонів. Третя кваліфікація. Матч у відповідь

Шахтар (Донецьк, Україна) - Ред Булл (Зальцбург, Австрія) - 3:1

Голи: Лукареллі (9), Кастільо (79, з пенальті), Брандао (87) - Майер (6)

Попередження: Левандовськи (35), Лукареллі (35), Ауфхаузер (36), Чигрінському (62), Секагья (77), Кастільо (90)

Донецьк. РСК Олімпійський. Арбітр: Лоран Дюамель (Франція)

Шахтар: 30. Пятов - 33. Срна, 27. Чигрінський (к), 5. Кучер, 26. Рац, 18. Левандовськи (Кастільо, 57), 7. Фернандіньо, 11. Ілсиньо (Дуляй, 72), 8. Жадсон, 21. Гладкий (Брандао, 55), 99. Лукареллі.

Тренер: Мірча Луческу

Ред Булл: 1. Охс - 5. Карбоні, 6. Ковач, 7. Циклер (к), 10. Фонлантен, 17. Міямото, 18. Майер, 20. Штайнхефер, 23. Секагья, 24. Ляйтгеб, 28. Ауфхаузер (Локвенц, 90)

Тренер: Джованні Трапаттоні

1-а хвилина - Фернандіньйо підхопив м'яч в центрі поля, пройшов в штрафну, але в останню мить захисник вибив м'яч в полі.

4-а хвилина - Штрафний зліва. Навіс в нашу штрафну - Лукареллі головою вибиває м'яч на кутовий.

5-а хвилина - Подача кутового. Пятов помиляється на виході. М'яч летить в порожні ворота - Фернандіньйо виносить з порожніх воріт, а Чигрінський виносить знову на кутовий.

6-а хвилина - Ще одна подача з кутового. Секагья головою скидає м'яч на кут воротарської, де Майер головою відкриває рахунок в матчі...

9-а хвилина - Помилка оборони австрійців при створенні офсайду. Гладкий увірвався в штрафну зліва, простріляв на ближній кут воротарської. І Лукареллі зрівнює рахунок!

11-а хвилина - Прекрасний момент! Жадсон віддав пас на вільних Гладкого і Лукареллі. Саша б'є з гострого кута - повз. А краща позиція для удар була у італійця.

13-а хвилина - Рац навішує в штрафну. Лукареллі валять на газон - свисток арбітра мовчить!

15-а хвилина - Ілсиньйо отримав м'яч на правому фланзі від Чигрінського, простріляв в штрафну. Фернандіньо б'є з літа - вище за ворота.

17-а хвилина - Срна заробив штрафний на своєму фланзі. Прострілює з штрафного уздовж воріт - нікому з гірників не вдається переправити м'яч у ворота.

20-а хвилина - Дальній удар Майера - повз ворота.

25-а хвилина - Чигрінський в боротьбі з Циклером отримав розсічення під оком. Йому надають допомогу.

27-а хвилина - Жадсон встає і показує арбітрові, що його ударили по обличчю ліктем.

29-а хвилина - Хороша атака гірників по центру. Глакий відкидає м'яч направо на Срну. Даріо прострілює у воротарську - Охс забирає м'яч.

33-а хвилина - Жадсон простріляв уздовж лінії воротарської. Майер штовхає в спину Лукареллі. Французький арбітр, напевно, вболіває за австрійський футбол, і пенальті не призначає.

37-а хвилина - Карбоні картинно падає в центрі поля - арбітр показує, що його збивав Фернандіньо.

41-а хвилина - Австрійці засіли на своїй половині поля.

42-а хвилина - Левандовськи б'є головою метрів з 13-ти - Охс ловить м'яч.

44-а хвилина - Навіс зліва Раца. Удар Жадсона з літа - поряд із стійкою.

45-а хвилина - Рац навісив в штрафну. Гладкий прийняв м'яч, а другим торканням пробив в ближній кут - поряд з штангою.

47-а хвилина - Фонлантен справа навісив на вільного Циклера. Той б'є в падінні - трохи вище за щаблину.

50-а хвилина - Срна прострілює в штрафну. Лукареллі бореться з двома захисниками, відкидає м'яч на Ілсиньйо. Але бразилець вимушений грати назад.

59-а хвилина - Навіс в штрафну австрійців - Брандао в боротьбі із захисником не зміг пробити по комірах.

63-а хвилина - Кастільйо демонструє дріблінг і заробляє кутовий.

67-а хвилина - Навіс в нашу штрафну - Лукареллі головою вибиває м'яч на кутовій.

69-а хвилина - Рац входить в штрафну, але в боротьбі з Ауфхаузером втрачає м'яч.

72-а хвилина - Арбітр не показує справедливу жовту картку Циклеру за грубий фол проти Фернандіньйо.

73-а хвилина - Навіс Срни на дальню штангу. Рац б'є в падінні – в сітку воріт, але із зовнішнього боку.

77-а хвилина - Срна навішує в штрафну. Брандао б'є головою - вище за ворота. Але арбітр угледів порушення з боку австрійців і вказав на точку.

79-а хвилина - Кастільйо забиває!!!

82-а хвилина - Срна з штрафного навісив в штрафну - Чигрінський в боротьбі з суперниками не зміг пробити по воротах.

83-а хвилина - Навіс з кутового в штрафну австрійців. Боротьба. Сум'яття. Кучер б'є - рука у Секагьі!

84-а хвилина - Кастільйо пройшов по правому флангу і заробив штрафний. До речі, Нері після забитого пенальті грає без маски.

87-а хвилина - ГООООЛ!!!

Рац зробив відмінний навіс в штрафну. Брандао вистрибує вище за всіх і б'є головою в дальній від Охса кут - 3:1 на користь Шахтаря!

90-а хвилина - Унікальний арбітр з Франції додає 5!!! хвилин...

93-а хвилина - Навіс в нашу штрафну - Пятов ловить м'яч.

94-а хвилина - Навіс в нашу штрафну, удар - Пятов ловить м'яч.

95-а хвилина - Срні надають допомогу лікарі.

96-а хвилина - Дуже небезпечний пас в штрафну господарів на Циклера. Але він не зміг зупинити м'яч. Свисток судді!