ГоловнаСпортВсі новини розділу
 

Кубок УЄФА: результати жеребкування

Корреспондент.net, 31 серпня 2007, 14:27
0
3

Сьогодні о 14:00 за київським часом у Монако почалося жеребкування першого кола Кубка УЄФА, переможці якого отримають право зіграти в груповому етапі турніру.

Мітьюленд (Данія) - Локомотив (Москва,  Росія)

Севілья (Іспанія) / АЄК (Греція) - Зальцбург (Австрія)

Рапід (Бухарест, Румунія) - Нюрнберг (Німеччина)

Болтон (Англія) - Работнічкі (Македонія)

Фіорентіна (Італія) - Гронінген (Голландія)

--------------------------------------------------------------------------------

Металіст (Харків, Україна) - Евертон (Ліверпуль, Англія)

Зеніт (Санкт-Петербург, Росія) - Стандард (Бельгія)

Байєр (Німеччина) - Лейрія (Португалія)

Вільяреал (Іспанія) - БАТЕ (Білорусь)

Галатасарай (Туреччина) - Сьон (Швейцарія)

--------------------------------------------------------------------------------

Атлетіко (Іспанія) - Ерджієспор (Туреччина)

Бордо (Франція) - Тампере (Фінляндія)

Панатінаїкос (Греція) - Артмедіа (Словаччина)

Спарта (Чехія) - Оденсе (Данія)

Емполі (Італія) - Цюріх (Швейцарія)

--------------------------------------------------------------------------------

Сошо (Франція) - Паніоніос (Греція)

Андерлехт (Бельгія) - Рапід (Австрія)

Пасуш (Португалія) - Алкмаар (Голландія)

Сампдорія (Італія) - Ольборг (Данія)

Спартак (Москва, Росія) - Хекен (Швеція)

--------------------------------------------------------------------------------

Брага (Португалія) - Хаммарбю (Швеція)

Ларісса (Греція) - Блекберн (Англія)

Млада (Чехія) - Палермо (Італія)

Динамо (Загреб, Хорватія) - Аякс (Голландія)

Ренн (Франція) - Локомотив (Софія, Болгарія)

--------------------------------------------------------------------------------

Брюгге (Бельгія) - Бранн (Норвегія)

Баварія (Німеччина) - Белененсеш (Португалія)

Абердін (Шотландія) - Дніпро (Дніпропетровськ, Україна)

Херенвен (Голландія) - Хельсінборг (Швеція)

ЦСКА (Софія, Болгарія) - Тулуза (Франція)

--------------------------------------------------------------------------------

Гамбург (Німеччина) - Літекс (Болгарія)

Базель (Швейцарія) - Сараєво (Боснія і Герцеговина)

Аустрія (Австрія) - Волеренга (Норвегія)

Хапоель (Тель-Авів, Ізраїль) - АІК (Швеція)

Сарагоса (Іспанія) - Аріс (Греція)

--------------------------------------------------------------------------------

Динамо (Бухарест, Румунія) – Ельфсборг (Швеція)

Тоттенхем (Англія) - Анортосіс (Кіпр)

Ланс (Франція) - Копенгаген (Данія)

Хетафе (Іспанія) - Твенте (Голландія)

Црвена Звєзда (Сербія) - Гроцлін (Польща)

--------------------------------------------------------------------------------

Компанію 32 учасникам другого відбіркового раунду склали команди, що потрапили до основної сітки безпосередньо, а також невдахи третього кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів УЄФА.

Переможці за сумою двох матчів, намічених на 20 вересня і 4 жовтня, потраплять до групового етапу Кубка УЄФА.

На цій стадії їх розіб’ють на вісім груп по п’ять команд. Перші матчі групового етапу будуть зіграні 25 жовтня.

Ще вісім клубів приєднаються до розіграшу з плей-офф - туди безпосередньо потраплять команди, які фінішують на третіх місцях у груповому етапі Ліги Чемпіонів. Фінал же Кубка УЄФА відбудеться 14 травня 2008 року на манчестерському стадіоні Сіті оф Манчестер.

За матеріалами: Корреспондент.net, Офіційний сайт УЄФА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Loading...

Корреспондент.net в соцмережах

Загрузка...