Федерер знову перемагає

Корреспондент.net, 4 вересня 2007, 11:50
0
6

Роджер Федерер упевнено пройшов у чвертьфінал, перегравши Фелісіано Лопеса 3:1, ще на один крок наблизившись до перемоги на US Open

Лівша Лопес почав гру активно - причому настільки, що Федерер у якийсь момент перестав бути схожим на того Федерера, якого всі звикли бачити. І хай іспанець почав гру з подвійної помилки, він відразу  виправився, зробивши ейс. Федерер, таким чином, до м'яча  доторкнувся не відразу.

Якщо хтось подумав, що успішні атаки Фелісіано мають лише тимчасовий характер, швидко одержали доказ того, що помилялися. Фелісіано настільки завантажив іменитого суперника своїми потужними подачами, що той не відразу від цього оклигав. А головне, лідер світового рейтингу програв гейм на своїй подачі. Що просто не могло не викликати бурі захвату на трибунах. Брейк у матчі з Федерером - подія рідкісна, а тому цілком доречно було в той момент поздоровити героя з локальним успіхом.

Лопес упевнено довів першу партію до перемоги - 6:3.

Треба віддати належне швейцарцеві, він не дозволив подіям розвиватися таким самим ходом. На своїх подачах Федерер став діяти більш упевнено. Про брейки у виконанні Лопеса надалі  мові вже не йшло - свої гейми Роджер раз за разом вигравав всуху. У перервах між ними іноді вдавалося виграти й подачу суперника - у тому числі й під нуль.

Федерер переломив хід зустрічі, і від потужних і результативних подач Лопеса залишилися лише спогади. Другу партію Роджер виграв з рахунком 6:4, у третій іспанця просто розгромив - 6:1. Ну а в заключному сеті, коли й так уже було ясно, хто стане переможцем, він діяв трохи менш агресивно. 3:6, 6:4,6:1,6:4 - така перемога швейцарця, що не допустив у цьому матчі ні однієї подвійної помилки.

У 1/8 фіналу також зустрічалися Томмі Хаас і Джеймс Блейк - 3:2, Енді Роддік - Томаш Бердич - 3:0, Микола Давиденко - Хьюн Тайк Лі -3:0, Новак Джокович - Хуан Марін Дель Потро - 3:0, Ернест Гулбіс - Томмі Робредо - 3:0.

У чвертьфіналі зійдуться Федерер - Роддік, Давиденко - Хаас, Джокович - Гулбіс, переможці пар Станіслас Ваврінка - Хуан Ігнасіо Чела, Давид Феррер - Рафаель Надаль.