US Open: Фаворити сенсаційно зачохлили ракетки

Корреспондент.net, 5 вересня 2007, 11:29
0
6

У десятий ігровий день відкритого чемпіонату США з тенісу боротьбу завершили два фаворити турніру. У чвертьфіналі жіночого розряду американка Серена Вільямс поступилася найсильнішій тенісистці планети бельгійці Жюстін Енен.

У чоловічому розряді другий тенісист планети Рафаель Надаль програв у матчі четвертого кола співвітчизникові Давидові Ферреру.

Матч між Вільямс-молодшою й Енен був центральним у вечірній частині програми на US Open і проходив при повністю заповнених трибунах. У першому сеті тенісистки почергово перехоплювали ініціативу, а долю партії вирішив тай-брейк, у якому бельгійка діяла більш холоднокровно й домоглася перемоги. Серена в цій партії впустила два сет-боли при рахунку 6:5.

У другому сеті Енен стала сильніше діяти як на подачі, так і на прийомі, і досить легко перемогла, хоча в кожному геймі йшла напружена боротьба за кожний м'яч.

Підсумок матчу - 7:6 (7:3), 6:1. Тепер у півфіналі найсильніша тенісистка планети зіграє з переможцем матчу між Вінус Вільямс (США) і Оленою Янкович (Сербія).

Надаль у матчі з Феррером уважався фаворитом і в першому сеті підтвердив свій статус, перегравши суперника з рахунком 7:6 (7:3). Однак потім гру вів Феррер, що виграв три сети поспіль - 6:4, 7:6 (7:4), 6:2. У боротьбі за вихід у півфінал іспанський тенісист зіграє з аргентинцем Хуаном Ігнасіо Челою, що вибив з боротьби швейцарця Станіслава Вавринку.

Вийшли у чвертьфінал Карлос Мойя й Новак Джокович. Іспанець із рахунком 7:5, 6:2, 6:7 (5:7), 6:4 переграв латвійського тенісиста Ернеста Гулбіса, а серб із рахунком 7:5, 7:6 (7:2), 6:7 (6:8), 6:1 виграв в аргентинця Хуана Монако.