Евробаскет-2007: Росія помстилася за Україну

Корреспондент.net, 5 вересня 2007, 11:49
0
8

Другий ігровий день Чемпіонату Європи з баскетболу, що проходить в Іспанії, був цікавий протистоянням збірних Росії й Ізраїлю. Росіяни вщент розгромили недавніх суперників українців - 90:56.

У першій чверті підопічні Зві Шерфа ще намагалися довести, що їхня участь у чемпіонаті Європи, куди ізраїльтяни пробилися в останній момент, не випадковість. Перша десятихвилинка завершилася з рахунком 17:15 на користь збірної Росії.

У другому періоді росіяни помітно додали, і оборона ізраїльтян стала тріщати по швах. На велику перерву Росія пішла із солідним очковим багажем - 40:28.

До 26-ї хвилини зустрічі росіяни домоглися величезної очкової переваги - 62:32 - мінус 30. Після цього долю матчу була вирішено.

Кращими в складі збірної Росії стали Джон-Роберт Холден і Андрій Кириленко, що набрали 18 і 17 очок відповідно. Форвард Юти зробив ще й 13 підборів.

Це друга поспіль перемога на Євробаскеті-2007 команди Блатта, що забезпечила собі вихід у другий груповий турнір.