US Open: Ультиматум Федерера

Корреспондент.net, 6 вересня 2007, 11:43
0
6

У четвер, 6 вересня, швейцарець Роджер Федерер у складній боротьбі обіграв американця Енді Роддіка. Ні Федерер, ні Роддік не хотіли поступатися геймами на своїх подачах. Перший брейк взагалі відбувся в третьому сеті, він і визначив долю всього матчу.

Суперники дуже впевнено подавали й нічого не змогли зробити на прийомах. П'ятнадцять ейсів зробив Федерер, чотирнадцять подач навиліт - його суперник. І ніхто з них так і не допустив жодної подвійної помилки. Пристойні цифри в тенісистів і за показниками у відсотках влучень першим м'ячем (61% у Роджера - 71% в Енді).

У підсумку, спортсменам довелося ловити щастя на тай-брейках. Це стосується як першого, так і другого сетів. На обох тай-брейках у підсумку трохи сильнішим був швейцарець, який закріпив свою перевагу в рахунку у партіях - 2-0.

Можливо, малоймовірна перспектива виграти позбавила американця часточки духу. Кілька геймів він вистояв, але потім став помилятися. Чим вчасно скористався Федерер, що домігся подвійного брейк-пойнту. Один з них суперник відіграв, а другий не зміг.

Рахунок став 4:2, після чого вже все ясно: Федерер свого не впустить. 7:6 (7:5), 7:6 (7:4), 6:2 - підсумковий рахунок протистояння швейцарця з Енді Роддіком. За сформованим сценарієм, це була не найлегша  перемога фаворита.

У боротьбі за вихід у фінал Роджеру треба бути поборотися з росіянином Миколою Давиденком, що на поточному Відкритому чемпіонаті США не програв ще жодної партії. У середу Микола зустрічався з німцем Томмі Хаасом, з яким також розібрався в трьох сетах - 6:3, 6:4, 6:4. Чоловіки.

Одиночний розряд

Чвертьфінали

Микола Давиденко (Росія, 4) - Томмі Хаас (Німеччина, 10) - 6:3, 6:3, 6:4

Роджер Федерер (Швейцарія, 1) - Енді Роддік (США, 5) - 7:6 (7:5), 7:6 (7:4), 6:2