Динамо - Мілан: Бойова нічия

Корреспондент.net, 6 вересня 2007, 21:33
0
7

Товариський матч Динамо - Мілан - 2:2 Голи: Мілевський (6), Гавранчич (21) - Пато (45), Джилардіно(50)

Київ. Стадіон Динамо імені Валерія Лобановського. Арбітр: Сергій Шебек

Динамо: Рибка - Маркович, Ващук (капітан), Гавранчич, Федоров - Гіоане, Юссуф (Гармаш, 59) - Нінкович (Бельгаузані, 73), Майкл (Алієв, 74) - Шацьких (Белькевіч, 67), Мілєвський (Клебер, 63)

Тренер: Анатолій Дем’яненко

Мілан: Калач (Фіорі, 46) - Неста (Каралья ), Бонера, Фаваллі - Кафу, Емерсон (Анчелотті, 88), Брокки (капітан) (Рампініні, 88), Дігао - Джилардіно (Аубамейянг, 87), Аубамейянг (Коса, 65), Та Силва

Тренер: Карло Анчелотті

1-а хвилина - Матч починається

1-а хвилина - Кафу намагається перекинути Рибку метрів з 27-ми навісним ударом. Вище за ворота.

2-а хвилина - Аубамейянг на дальній штанги перестрибує Ващука, але пробиває поряд з штангою.

3-а хвилина - Відповідь Динамо: поперечний пас Нінковіча - Мілевський вискакує один на один, проте Калач видряпує м'яч в ногах у форварда

6-а хвилина - Гол! Мілевський! Майкл блискуче вирізає з флангу за спину Нести і Артем головою укладає м'яч в нижній кут воріт Калача.

7-а хвилина - Після удару від Ващука Джилардіно не потрапляє по м'ячу, перебуваючи на лінії воротарської.

8-а хвилина - Перспективна атака Динамо: удар Шацьких метрів з 25-ти - Калач парирує невдало, Фаваллі виносить. Далі ще один прорив Майкла по флангу - напівпростріл-напівудар - Калач на місці.

9-а хвилина - Динамівці швидко розігрують штрафний, проте Мілевський після пасу Нінковича порушує правила проти Калача.

11-а хвилина - Брокки невдало виконує стандарт з лівого флангу (Маркович збив Аубамейянга).

13-а - Розмашиста атака Динамо - міланці помиляються при виконанні поза грою і пас Нінковича трохи виводить Шацьких на одного Калача. Макс пропускає м'яч далі, Майкл потрапляє в сітку із зовнішнього боку.

14-а хвилина - Хороший удар Нінковича з середньої дистанції - Калач ловить.

15-а хвилина - Майкл грає в стінку з Мілевським, уривається в штрафну по краю, прокидає м'яч повз Калача. М'яч скаче на лінії, звідки його через кілька секунд виносить захисник.

16-а хвилина - Нінкович після перехоплення в центрі трохи виводить Шацьких один на один.

17-а хвилина - Кафу накручує Федорова і пробиває з щонайгострішого кута. Вище за ворота.

18 -а хвилина - Брокки в центрі поля зриває атаку, збиваючи Майкла. Арбітр, посилаючись на неофіційний статус матчу, картку не дістає.

20-а хвилина - Шацьких в боротьбі з Нестою заробляє кутовий.

21-а хвилина - 2:0! Гавранчич! Після подачі корнера м'яч від міланця відскакує до лінії штрафної, звідки Горан безперешкодно завдає хльосткого удару в самий куточок.

23-а хвилина - Пато, незважаючи на щільну опіку, примудряється пробити з 25-ти метрів. Рикошет - кутовий. Половина поля динамівців укутана димом від файерів.

26-а хвилина - Провал в обороні Динамо. Пато скидає м'яч головою на Аубамеянга. Той виходить один на один, але пробиває в Рибку. М'яч від воротаря відскакує до Пато, що підтягся в штрафну. Алешандре з 10-ти метрів пробиває на три метри вище воріт.

27-а хвилина - Мілевський розбирається з опонентом, пасує трохи назад на Нінковича. Дріблінг серба читає Неста. Гра трохи заспокоїлася.

33-а хвилина - Мілевський, вийшовши наодинці з Калачем, вирішив прибрати захисника. Ним  виявився Неста.

34-а хвилина - Юссуф блискуче грає у відборі проти Пато.

35-а хвилина - Офсайд у Мілевського.

36-а хвилина - Сильний удар Джилардіно - прямо по центру. У Рибку.

37-а хвилина - Майкл відбирає м'яч в штрафній гостей, коротко відіграє на Мілевського, проте Неста чітко зіграв на перехопленні.

38-а хвилина - Гавранчич після відбору в центрі поля сміливо йде на трьох захисників і вже на штрафній спотикається на Несте.

39-а хвилина - Офсайд у Кафу.

40-а хвилина - Сутичка Мілевського і Нести. Без наслідків.

41-а хвилина - Джилардіно приймає передачу Брокки на груди, пробиває - Федоров встигає підставити ногу. Після подачі кутового Рибка упевнено грає на виході кулаком.

43-а хвилина - Бонера після флангової передачі Майкла виграє забіг у Шацьких.

45-а хвилина - Пато забиває перший свій гол за Мілан. Після флангової передачі справа Гавранчич до м'яча не дотягся, Федоров не добіг, і Алешандре завдав чарівного удару головою у верхній кут. 2:1

Перерва

46-а хвилина - Другий тайм почався.

50-а хвилина - Гол! Джилардіно. Після пасу з глибини Кафу Джилардіно виграє силову боротьбу у Федорова і носком перекидає Рибку, що необачно вискочив з воріт. М'яч летить убік від воріт, проте Джилардіно орієнтується в ситуації краще за захисників і воротаря.

54-а хвилина - Дігао брутально зупиняє Майкла в центрі. Жовта картка.

57-а хвилина - Шацьких п'ятою віддає пас на забіг Марковичеві. Той в торкання вішає і Мілевський з гострого кута пробиває головою –Фіоре свій куток стереже.

59-а хвилина - Цікавий дебют: замість Юссуфа виходить Гармаш.

60-а хвилина - Переведенн Пато направо - Кафу - повна несподіванка для оборони. Простріл бразильця безрезультатний.

61-а хвилина - Перше торкання Гармаша.

63-а хвилина - Клебер замінює Мілевського.

64-а хвилина - Після навісу справа Шацьких Дігао в штрафній підсаджується під Клебера. Пенальті немає!

Міланці  почали значно суворіше грати в обороні.

64-а хвилина - Друге ТТД Гармаша - украй невдалий удар по воротах.

65-а хвилина - Замість Аубамейянга виходить Косиця.

66-а хвилина - Найнебезпечніша атака Мілана, почата Алешандре Пато. Ситуацію розряджає Маркович.

67-а хвилина - Дем’яненко знімає Шацьких і випускає Белькевича.

69-а хвилина - Джилардіно після флангової атаки не в змозі навісити від бічної лінії штрафної. Потрапляє в сітку із зовнішнього боку.

70-а хвилина - Майкл тягне м'яч до штрафної, а там падає в зіткненні з Кафу. Дуже спірний момент, але і тут арбітр - на боці тих, що обороняються.

72-а хвилина - Ще один видатний прохід Майкла. Короткий пас на Клебера, проте той вже в штрафній не може видати адекватну відповідь.

73-а хвилина - Ще один дебют. Нінковича замінює Бельгазуані.

74-а хвилина - Майкла міняє Алієв.

75-а хвилина - Алієва виводять на ворота по місцю правого інсайда, проте Олександр лупить по м'ячу з розмаху - і потрапляє в сітку воріт із зовнішнього боку.

77-а хвилина - Неста встає на шляху могутнього удару Гармаша з-за штрафної.

78-а хвилина - Клебер після подачі кутового пробиває в падінні через себе - Фіоре ногою витягує мертвий м'яч.

79-а хвилина - Серія найнебезпечніших моментів біля воріт Мілана продовжується. Удар Ващука з ходу (до воріт - 27 метрів) - Фіоре тягне з-під щаблини. Після кутового Алієв трохи запихає м'яч у ворота.

79-а хвилина - Картка Брокки за розмови.

80-а хвилина - Каралья замінює Несту.

81-а хвилина - Контратака Динамо 4 на 4. Після флангової передачі Клебер вирішив переадресувати м'яч партнерові, що відкривався на дальній штанзі, п'ятою. Помилився...

83-а хвилина - Пато показує, який сильний у нього удар. М'яч залітає на сцену, яка стоїть в 20-ти метрах за воротами.

85-а хвилина - Гавранчич виправляє помилку Алієва в центрі поля і хапає за ніс Брокки. Справедлива жовта картка.

86-а хвилина - Фаваллі фолить на Клебере і обурюється. Картка.

87-а хвилина - Джилардіно замінює ще один Аубамейянг.

88-а хвилина - Рампініні і...Анчелотті (НЕ тренер) вийшли замість Брокки і Емерсона.

89-а хвилина - Клебер настирливо проривається до воріт з флангу, випереджає Бонеру і проштовхує м'яч упоперек воротарської лінії- а там нікого не немає.