Шумахер зізнався, що залишив Формулу-1 через Алонсо

Корреспондент.net, 7 вересня 2007, 16:28
0
4

Семиразовий чемпіон Формули-1 Міхаель Шумахер вперше визнав, що одним із ключових факторів у його рішенні завершити спортивну кар’єру стали успіхи іспанця Фернандо Алонсо.

В інтерв’ю іспанському журналу Gentleman німець сказав, що настав час звільнити дорогу Фернандо Алонсо, який у складі Renault двічі виграв світову першість.

"Я завжди говорив, що коли з’явиться молодий гонщик, який буде регулярно обганяти мене, я відійду убік. Для мене це був знак, що настав час закінчувати зі спортом", - наголосив колишній пілот Ferrari.

Свою останню гонку 38-річний Міхаель Шумахер провів 22 жовтня минулого року на Гран-прі Бразилії. У сезоні-2006 Шумахер у загальному заліку посів друге місце і завершив кар’єру, побивши практично всі статистичні рекорди Формули-1.

У тому ж інтерв’ю німець наголосив, що в чемпіонаті світу він симпатизує Алонсо, якого, на його погляд, незаслужено третують журналісти.