Жюстін Енен виграла у Кузнєцової фінал US Open

Корреспондент.net, 9 вересня 2007, 09:27
0
5

Переможницею відкритого чемпіонату США з тенісу 2007 року стала бельгійка Жюстін Енен.

У фіналі вона обіграла росіянку Світлану Кузнєцову з рахунком 6:1, 6:3. Матч тривав одну годину і 22 хвилини.

Росіянка почала матч з великою кількістю невимушених помилок, і вже через десять хвилин після старту гри програвала з рахунком 0:3. Перший гейм Кузнєцова змогла виграти лише з рахунком 0:4, проте потім поступилася ще двома геймом і програла першу партію з рахунком 1:6.

У другому сеті з рахунком 2:1 на свою користь Енен взяла подачу Кузнєцової, причому в геймі сім разів рахунок був "рівним". Після цього результат зустрічі був фактично зрозумілий. Надалі тенісистки брали свої подачі, і партія завершилася з рахунком 6:3 на користь бельгійки. У вирішальному геймі у росіянки було декілька брейк-пойнтів, але жодного з них вона не змогла реалізувати.

Для Енен це сьома перемога на турнірі Великого шолома в кар'єрі і друга, після Ролан Гаррос - в нинішньому сезоні. Варто зазначити, що бельгійка вже 15-й раз в кар'єрі обіграла Кузнєцову, зазнавши  від росіянки лише дві поразки.

Не зважаючи на фінальний матч, що невдало склався, в новому рейтингу Жіночої тенісної асоціації, який буде опублікований в понеділок, Кузнєцова вперше в своїй кар'єрі стане другою ракеткою світу.