Чорний день збірної України

Корреспондент.net, 12 вересня 2007, 21:11
0
6

Євро-2008. Кваліфікація. Група В Україна - Італія 1:2 Голи: Шевченко (72) - Ді Натале (41, 77)

ЄВРО-2008. Кваліфікація. Група В

Україна - Італія - 1:2

Голи: Шевченко (72) - Ді Натале (41, 77)

Київ. НСК Олімпійський. 21:45

Суддя: Ховард Уебб (Англія)

Україна: Шовковський, Русол, Єзерський, Гай, Шелаєв, Кучер, Тимощук, Гусєв, Калініченко, Назаренко, Шевченко

Тренер: Олег Блохін

Італія: Буффон, Пануччи, Каннаваро, Барцальі, Дзамбротта, Каморонезі, Амброзіні, Пірло, Перротта, Якинта, Ді Натале

Тренер: Роберто Донадоні

1-а хвилина - Початок матчу

2-а хвилина - Дзамбротта підсаджується на фланзі під Єзерського. Штрафний. Після удару на Гусєва м'яч виходить за ліцьову.

3-а хвилина - Назаренко збивають в 25-ти метрах від воріт.

4-а хвилина - Шевченко з штрафного завдає прекрасного удару над стінкою. М'яч потрапляє в  щаблину!

6-а хвилина - Довгий перевід направо - на Гусєва. Олег не дотягується до м'яча.

7-а хвилина - Шевченко на передовій не може виразно обробити м'яч.

8-а хвилина - Офсайд у Шевченка.

9-а хвилина - Шевченко тягне м'яч в контратаку, в дві передачі доставляє круглого Шелаєву. Той наважується на удар з 30-ти метрів. Дуже неточно.

10-а хвилина - Ще один офсайд - після пасу з льоту Шевченка в пастку потрапив Назаренко.

11-а хвилина - Передача Назаренка метрів на 50. Шевченко не розраховує відліт в штрафній Буффона і не дотягується до м'яча.

12-а хвилина - Навіс Пірло з штрафного - винесення Кучера в торкання.

13-а хвилина - Блискучий підкат Тимощука проти Дзамбротти, що розігнався по флангу.

13-а хвилина - Каморанезі дали прийняти м'яч в безпосередній близькості від воріт, той вмить закинув м'яч на Яквінту. Вінченцо прийняв м'яч непогано, але ще краще зіграв Кучер, що відтіснив форварда до ліцьової. Там і Шовковський надійшов.

Українці потихеньку переходять на гру другим номером.

17-а хвилина - Ді Натале чіпляється за м'яч на лінії штрафний, прибирає Шелаєва і з-під Кучера з розвороту завдає найнебезпечнішого удару - над щаблиною.

19-а хвилина - Шелаєв чіпляє за футболку Яквінту. Каморанезі з штрафного замість навісу, що напрошувався, пробиває по воротах - м'яч ковзає мимо нижнього кута. Шовковський реагував із запізненням.

21-а хвилина - Тимощук різким пасом відправляє Шевченка у відрив. Андрій, ледве увійшовши до штрафної, вирішує не зближуючись, пробити в дальній кут. Мимо.

22-а хвилина - Щонайпотужніший удар з штрафного Шевченка - воротар тримає м'яч перед собою, проте Гусєв не може зібратися і добити. У атаці другим темпом удар через себе наносить Калініченко - виходить передача на дальню. Там з-під носа у Шевченка м'яч відводить Барцальі.

26-а хвилина - Шевченко помиляється з поперечною передачею на Шелаєва і фоліт на Пірло.

27-а хвилина - Каннаваро отримує жовту картку.

29-а хвилина - До воріт метрів 40, але Шевченко все одно б'є. Дуже неточно.

30-а хвилина - Кутовий Італії - Шовковський перехоплює і починає контратаку. Пануччи акуратно укладає Шевченка на фланзі.

31-а хвилина - Навіс Калініченка з штрафного - до гравців в жовтій формі м'яч не доходить.

33-а хвилина - Шовковський хороший на виході.

33-а хвилина - Гусєв підкараулює помилку Дзамбротти, отримує м'яч на фланзі, проте віддаючи простий поперечний пас на відкритого Шевченка, помиляється.

34-а хвилина - Найнебезпечніший навіс з кутового від Калініченка.

35-а хвилина - Навіс Назаренко, знижка упоперек воріт Гусєва - Каннаваро розряджає атмосферу. Кутовий.

36-а хвилина - Після подачі кутового удар з лінії штрафної наносить Назаренко - трохи вище за ворота.

37-а хвилина - Гай в найнебезпечнішій контратаці робить безадресну передачу.

38-а хвилина - Гай дає Яквінте розвернутися на фланг і зробити навіс - дуже сильно.

41-а хвилина - Гол! Ді Натале! Після витонченого навісу Пірло справа Антоніо ледве помітним кивком голови переправляє м'яч в нижній кут воріт Шовковського.

45-а хвилина - Пас Назаренко з глибини - в руки Буффону.

45-а хвилина - 1 хвилину додано. Калініченко п'ятою залишає м'яч Гаю, той навішує в центр штрафний, проте під Шевченка підсаджується Дзамбротта і не дат Андрію завдати прицільного удару.

45+1-а хвилина - Суддя дає свисток на перерву.

46-а хвилина - Другий тайм почався

46-а хвилина - Страшний провал в центрі оборони українців. Вихід три в два. Навіс головою замикає Ді Натале тоді, як за його спиною самотньо стояв Перотта. Шовковський бере удар намертво.

47-а хвилина - Перротта отримує жовту картку за атаку Шовковського.

49-а хвилина - Відмінний швидкий пас Тимощука - Шевченко входить в штрафну під кутом, пробиває в ближній - Буффон зсуває ноги. Лише кутовий.

51-а хвилина - Назаренко продовжує віддавати украй невдалі передачі. Перший кандидат на заміну.

52-а хвилина - Дурний офсайд у Гусєва.

54-а хвилина -  Дзамбротта на віражі обходить Тимощука, входить в штрафну. Анатолія страхує Русол.

Шевченко продовжує битися головою об захисну стіну італійців. Поодинці. Андрій сам і розігрує, сам пасує і сам завершує. Допомоги ніякої не немає...

56-а хвилина - Назаренко віддає дві підряд неточні передачі і ледь приводить найнебезпечнішу контратаку.

57-а хвилина -  Тимощук бере гру на себе, зміщується в центр справа і стріляє метрів з 27-ми. Буффон, завалившись набік, бере.

Готується до виходу Воронін.

60-а хвилина - Гусєв бореться з Буффоном за верховий м'яч після пасу з глибини. Без шансів для Олега.

61-а хвилина - Воронін замінює Калініченка.

62-а хвилина - Воронін після перспективного пасу Тимощука дуже довго мудрить з передачею на Шевченка.

65-а хвилина - Після щонайгострішого навісу Каморанезі СаШо трохи помиляється на виході, знімаючи м'яч з голови Яквінти в останню мить.

66-а хвилина - Буффон спокійно забирає навіс Вороніна.

68. Удар Езерського після кидка Вороніна - вище.

69-а хвилина - Аквілані змінює Перотту.

70-а хвилина - Гладкий міняє Назаренка. Блохін йде ва-банк.

71-а хвилина - Дзамбротта підштовхує на флангу Гусева. Штрафний.

72-а хвилина - ГООООООООООООООЛ!!!! 1:1!!! ШЕВЧЕНКО!!! Воронін не найвдалішим чином відкатує круглого під удар Тимощуку до лінії штрафної. У підкаті Анатолій повертає м'яч в штрафну. Під удар Гусєва лягає захисник, круглий відскакує до Андрія, і Шева з розвороту низом прошиває Буффона.

74-а хвилина - Воронін не проходить один в один Каннаваро.

77-а хвилина - Ді Натале 1:2.

77ая хвилина - Ді Натале 1:2. Шелаєв зіграв малодушно в центрі поля, не поставив жорстко ногу, і Ді Натале, отримавши передачу, в ближньому бою без шансів розібрався з СаШо.

78-а хвилина - Оддо змінює Каморанезі.

80-а хвилина - Єзерський після пасу Тимощука вивалюється наодинці з Буффоном - під гострим кутом. Замість удару захисник віддає назад - украй невдало.

81-а хвилина - Удар Тимощука - мимо.

86-а хвилина - Яквінту заміняє Квальярелла.

86-а хвилина - Після подачі з флангу від Пірло неточний удар головою наносить Барцальї.

86-а хвилина - Буффон випереджає Шеву.

87-а хвилина -СаШо запускає м'яч до штрафної, Шева робить кидок на Гладкого. Того рукою притримує Пануччи - вже в штрафній. Арбітр розводить руками.