Прекрасний старт Шахтаря у Лізі Чемпіонів

Корреспондент.net, 18 вересня 2007, 21:00
0
4

Ліга Чемпіонів. Група D. Перший тур Шахтар (Донецьк) - Селтік (Глазго) - 2:0 Голів: Брандао (6), Лукареллі (8)

Ліга Чемпіонів. Група D. Перший тур

Шахтар (Донецьк) - Селтік (Глазго) - 2:0

Гол: Брандао (5)

Донецьк. РСК Олімпійський. Арбітр: Ундіано Мальєнко (Іспанія)

Шахтар: Пятов, Хюбшман, Кучер, Срна (к),  Рац, Ілсиньо, Жадсон, Левандовськи, Брандао, Фернандіньйо, Лукареллі.

Тренер: Мірча Луческу

Селтік: Боруц, Нейлор, Келдвелл, Браун, Веннегоор оф Хесселінк, Хартлі, Уїлсон, Донаті, Накамура, Макдональд, Макманус (к).

Тренер: Гордон Страчан

1-а хвилина - Матч почався

2-а хвилина - Срна навісив справа в штрафну гостей. Фернандіньйо вистрибнув найвище, пробив головою - поряд з дев'яткою

3-а хвилина - Пас Раца по флангу на Брандау - бразилець не дотягується до м'яча

5-а хвилина - Простріл Срни справа на дальній кут штрафний - захисник виносить м'яч.

6-а хвилина - Фернандіньйо віддає пас на Брандао. Бразилець б'є з лінії штрафний в правий від Брауна кут - ГОООЛ!!!

7-а хвилина - Лукареллі справа увірвався в штрафну і, побачивши, що воротар шотландців вийшов далеко з воріт, спрямував м'яч в дальню дев'ятку - трохи вище.

8-а хвилина - ГОЛ!  Лукареллі після  Раца головою вразив кут воріт Боруца!

13-а хвилина - Срна отримує по ногах від Хартлі.

14-а хвилина - Довгий пас Кучера на лінію штрафної Селтіка Брандау виграв верхову боротьбу, скинув м'яч на хід Лукареллі - Боруц випереджає Крістіано.

15-а хвилина - Срна навісив справа в штрафну. Боротьба. Боруц забирає м'яч.

18-а хвилина - Рац пройшов флангу, віддав на Брандау. Помилка захисників. Лукареллі виривається в штрафну по центру, б'є - Боруц на місці

25-а хвилина - Дісталося Жадсону від Накамури. Надають допомогу. Ніби все гаразд

28-а хвилина - Срни перериває небезпечний пас по лінії нашоїй штрафної

30-а хвилина - Навіс Накамури з штрафного, удар головою Веннегора оф Хесселінка в боротьбі з Левандовським - вище за щаблину

34-а хвилина - Обрізка Фернандіньйо в центрі поля і бути б лихо, коли б не Кучер, а так вийшла контратака. Втім, віддати гостру передачу на Лукареллі і півзахисниках Шахтаря не вийшло

35-а хвилина - Небезпечний удар Макдональда метрів з 16-ти - поряд із стійкою

38-а хвилина - Навіс в нашу воротарську. Пятов вистрибує за м'ячем. Макдональд небезпечно грає проти Пятова

42-а хвилина - Удар Ілсиньйо - Боруц на місці

44-а хвилина - Знову небезпека зліва. Простріл в штрафну - Фернандіньйо виносить м'яч в полі

Перший тайм закінчено. Перерва

Другий тайм почався

47-а хвилина - Рац зліва простріляв в штрафну. Рикошет - Боруц ловить м'яч

49-а хвилина - Навіс Раца в штрафну на Лукареллі - Боруц виходить з воріт і випереджає італійця

52-а хвилина - Фернандіньйо зліва пройшов двох суперників, увірвався в штрафну і пробив - дуже неточно

53-а хвилина - Срна справа увійшов до штрафної і пробив з гострого кута - мимо

54-а хвилина - Навіс Левандовськи на кут воротарської. Брандау б'є головою в протівоход воротареві шотландців - мимо

57-а хвилина - Кучер перериває небезпечну атаку Селтіка

60-а хвилина - Срна отримав м'яч від Фернандіньйо на правому фланзі, простріляв в штрапфную. М'яч від Брандау відскакує до Лукареллі. Крістіано в оточенні двох захисників б'є з розвороту - м'яч від захисника летить до воротаря

63-а хвилина -  Навіс з кутового - захист виносить м'яч. Фернандіньйо б'є з льоту - поряд з штангою

65-а хвилина - Ілсиньо навісив справа в район 11-метрової відмітки - захисник виносить м'яч в аут.

73-а хвилина -  Вкидання ауту зліва в нашу штарфную - Пятов виходить з воріт і кулаком вибиває м'яч в полі

76-а хвилина -  Дальній удар Фернандіньйо після розиграшу штрафного метрів з 35-ти - повз ворота

78-а хвилина - Удар Фернандіньйо з штрафного - над щаблиною.

80-а хвилина - Удар Фернандіньо метрів з 22-х - Боруц відбиває перед собою. Брандау в боротьбі із захисником набігає на м'яч, б'є - потрапляє у воротаря. У результаті лише кутовий

81-а хвилина - Кастільйо пройшов по центру, обіграв двох суперників, але поскупився, не віддавши пас на Гладкого, а намагався пройти ще двох захисників. М'яч втрачений.

88-а хвилина - Кастільйо і Ілсиньйо організували прорив і бразилець потужно пробив - трохи вище за ворота

89-а хвилина - Брандау перехопив м'яч в центрі, але чи то так прийняв, чи то відразу кинув собі на хід, що вже його не наздогнав. Арбітр додав 3 хвилини.