Тріумф Шахтаря не обійшовся без Януковича

Корреспондент.net, 19 вересня 2007, 15:03
0
4

Прем’єр-міністр України, лідер Партії регіонів Віктор Янукович відвідав матч групового турніру Ліги Чемпіонів УЄФА Шахтар (Донецьк) - Селтік (Глазго), що завершився перемогою української команди.

Через кілька хвилин після початку гри диктор на стадіоні РСК Олімпійський оголосив про присутність прем’єра. Донецькі вболівальники влаштували політику бурхливі овації, які збіглися зі святкуванням двох голів у ворота шотландського Селтіка.

Віктор Янукович, який сидів у VIP-ложі поруч із президентом ФК Шахтар Рінатом Ахметовим, вітав глядачів уставанням і помахами рук.

На інший день Янукович із передвиборною поїздкою вирушив у Дніпропетровську та Кіровоградську області. На мітингах, які пройшли у Кривому Розі і Жовтих Водах (Дніпропетровська
область) він виступав захриплим голосом, пояснивши, що зірвав його, вболіваючи за Шахтар.

"Шахтар показав красиву гру і, фактично, вчора посів перше місце у своїй підгрупі за кількістю забитих м’ячів. Я думаю, це перемога всього українського народу", - сказав Янукович, відповідаючи на питання ЗМІ під час прес-конференції у Жовтих Водах (Дніпропетровська область).

Янукович заявив, що вважає перемогу Шахтаря над шотландським Селтіком перемогою всього українського футболу. Прем’єр зазначив, що Селтік є однією із європейських команд високого рівня,  і ця команда була незручним супротивником для Шахтаря.

У вівторок, 18 вересня, матч першого туру групового етапу Ліги Чемпіонів, у якому зустрічалися Шахтар (Донецьк) і Селтік (Глазго), завершився упевненою перемогою української команди - 2:0. Голи на рахунку Крістіано Лукареллі і Брандао.