Вуельта-2007: Несподіваний тріумф колумбійця

Корреспондент.net, 19 вересня 2007, 17:57
0
7

Колумбійський велогонщик Леонардо Дуке став переможцем 16-го етапу велобагатоденки Вуельта Іспанії.

Шістнадцятий етап довжиною 163 кілометра проходив між містами Хуен і Пуертольяно. Практично із самого початку гонки у відрив пішли шість спортсменів, серед яких був і іспанець Карлос Састре. Саме срібний призер Вуельти-2005 одноосібно очолив гонку після 20-го кілометра.

Але чим ближче були гори, тим активніше діяли представники Рабобанка. Голландська команда завдяки чудовим командним діям упевнено скоряла вершину за вершиною. Але ближче до фінішу Меньшов і Ко вирішили, що краще синиця в руках, ніж журавель у небі, і зволіли спокійно фінішувати в загальній групі.

Після 140-го кілометра гонки серед лідерів почалися значні переміщення, у результаті яких на перший план вийшов тріумвірат - Леонардо Дуке, Олександр Колобнєв та іспанець Хуан Хоррач.

У росіянина були непогані шанси виграти, але у вирішальний момент йому не вистачило сил, і він залишився на другій позиції. А переможцем етапу став Леонардо Дуке. Результат колумбійця виглядає дуже несподіваним, тому що цей гонщик нічого крім національного чемпіонату своєї країни ніколи не вигравав. Третє місце посів іспанець Хуан Хоррач.

Після 16-го етапу російський велогонщик Денис Меньшов як і раніше зберігає золоту майку лідера.

За матеріалами: Евроспорт.Ру