Рома - Динамо - 2:0

Корреспондент.net, 19 вересня 2007, 21:23
0
11

Ліга Чемпіонів. Група F. Перший тур Рома (Рим) - Динамо (Київ) - 2:0 Гол: Перротта (9)

Ліга Чемпіонів. Група F. Перший тур

Рома (Рим) - Динамо (Київ) - 2:0

Гол: Перротта (9)

Рим. Стадіо Олімпіко

Арбітр: Хамер (Люксембург)

Динамо: Шовковський, Маркович, Федоров, Гавранчич, Ель Каддурі, Міхалік, Юссуф, Гусєв, Майкл, Бангура, Шацьких

Тренер: Анатолій Дем’яненко

Рома: Доні, Жуан, Мекс, Аквілані, Тотті, Таддєї, Де Россі, Перротта, Тонетто, Мансіні, Кассетті

Тренер: Лучано Спалетті

1-а хвилина - Римляни контролюють м'яч на своїй половині поля

4-а хвилина - Шацьких виконує підкат проти Де Россі - фол

5-а хвилина - Бангура потрапив у офсайд після довгої передачі з глибини

7-а хвилина - Гусєв втратив м'яч на правому фланзі

9-а хвилина- Рому відкриває рахунок. Тонетто прострілює з лівого флангу, і Перотта завдає точного удару головою. 1:0

13-а хвилина - Маркович у підкаті вибиває м'яч у штрафній в Мансіні

14-а хвилина - Перспективна контратака Динамо зірвана Майклом

16-а хвилина - Кассетті зробив ривок із м'ячем і небезпечно пробив із 22 метрів - Шовковський!

19-а хвилина - Небезпечна передача в штрафну на Мансіні, але Шовковський перший на м'ячі

20-а хвилина - Каддурі обігрався з Майклом на фланзі й прострелив у штрафну, але Доні випередив Бангура

22-а хвилина - Рома провела затяжну масовану атаку, яку завершував ударом із 17 метрів Тонетто, але м'яч у Шовковського

25-а хвилина - Шацьких невдало приймає м'яч у лінії атаки та отримуємо контратаку

27-а хвилина - Дальній удар Майкла в захисника

28-а хвилина - Після прострілу Таддєї Перотта продовжує м'яч далі, і Жуан завдає удару - штанга!

30-а хвилина - Тотті виконує штрафний удар із 35 метрів, рикошет, і м'яч у Шовковського

32-а хвилина - Доні перехоплює знижку головою Юссуфа

33-а хвилина - Жуан перехопив пас на Бангура, але його передача в штрафну неточна

35-а хвилина - Після обрізання Мансіні "Динамо" провело затяжну атаку, близько хвилини контролювало м'яч, але до удару справа так і не дійшла

38-а хвилина - Міхалік пробиває після пасу Бангура, але потрапляє в захисника

40-а хвилина - Гавранчич віддає довгий пас на фланг Каддурі, але той випускає м'яч

43-а хвилина - Ура! Бангура повертається на поле!

44-а хвилина - Після пасу Кассетті Перотта трохи переправив м'яч у ворота - кутовий. Сашо перехоплює подачу

46-а хвилина - Після подачі Гусєва з кутового Рінкон пробиває головою - неточно

47-а хвилина - Дальній удар Юссуфа – мимо

50-а хвилина - Майкл заробляє штрафний на лівому фланзі

53-а хвилина - Дальній неточний удар Де Россі

55-а хвилина - Де Россі виявляється на ударній позиції, але м'яч вибивають на кутовій

60-а хвилина - Тотті подає штрафний, і Шовковський тільки з другої спроби фіксує м'яч

69-а хвилина - Де Россі пасом урозріз виводить Жюлі один на один, але Шовковський виграє дуель у француза

70-а хвилина - Після обрізання Гусєва Перотта виводить Тотті один на один, і той точно б'є в дальній нижній кут. 2:0

74-а хвилина - Аквілані після пасу Жюлі пробиває з, але неточно

76-а хвилина - Корреа пробиває здалека - м'яч у Доні

78-а хвилина - Маркович обігрався на вході в штрафну з Рінконо, вийшов на ударну позицію, але Доні відобразив його удар

81-а хвилина - Неточна флангова передача Тонетто

84-а хвилина - Корреа намагався перекинути Доні здалека, але той легко забрав м'яч