Важка атлетика: Бронзовий успіх українки

Корреспондент.net, 27 вересня 2007, 08:42
0
6

У середу, 26 вересня, у Таїланді завершився чемпіонат світу з важкої атлетики. В останній день турніру українка Ольга Коробка виграла дві малі й одну велику бронзові медалі.

У категорії понад 75 кг Ольга в ривку взяла вагу 126 кг, у поштовху показала результат 155 кг. Сумарні 281 кг принесли Коробці бронзу чемпіонату світу.

Таким чином, за свою кар'єру Ольга Коробка на чемпіонатах світу завоювала вже 10 нагород, і всі бронзові. Медалі наша 21-річна спортсменка завойовує на чотирьох останніх чемпіонатах світу.

У чоловіків у змаганнях вагової категорії +105 кг Артем Удачин показав 5-й результат. 5 місце штангіста з Донецька стало кращим результатом української чоловічої команди. Удачин набрав у сумі 427 кг (195+232).