Ліга Чемпіонів: Домашнє фіаско Динамо

Корреспондент.net, 2 жовтня 2007, 21:48
0
5

Ліга Чемпіонів. Група F. Другий тур Динамо (Київ, Україна) - Спортінг (Лісабон) - 1:2 Голи: Ващук (28) - Тонел (14), Полга (38)

Ліга Чемпіонів.

Група F.

Другий тур  Динамо (Київ) - Спортінг (Лісабон) - 1:2

Голи: Ващук (28) - Тонел (14) Полга (38)

Попередження: Полга (20),Корреа (55), Міхалік (63), Клебер (85)

Київ. Стадіон Олімпійський. Арбітр: Бертран Лайек (Франція)

Динамо: Шовковський, Ель Каддурі, Гавранчич, Ващук, Михалік, Гіоане, Юссуф, Корреа, Діого Рінкон, Мілевський, Шацьких

Тренер: Йожеф Сабо

Спортінг: Стойкович, Абель, Тонель, А.Полга, Ронні, Велозу, Моутіньо, Вукчевич, Романьолі, Янник Джало, Лієдсон

Тренер: Паулу Бенту

1-а хвилина: Матч почався

2-а хвилина - Мілевський намагається пройти в центрі поля Велозу і фоліт

3-а хвилина - Гострий простріл зліва - СаШо грає на виході і забирає м'яч з-під носа у Лієдсона

4-а хвилина - Лієдсон не дотягується головою до навісу Вукчевича з штрафного

7-а хвилина - Ващук перериває ще один гострий простріл Вукчевича

8-а хвилина - Перша масштабна акція атаки Динамо завершується кутовим

9-а хвилина - Після подачі кутового Корреа м'яч в два приходи добирається до Рінкона, той скидає круглого уздовж лінії воротарської. Стойкович не дуже вдало грає кулаком, проте воротаря страхують захисники

11-а хвилина - Гіоане навішує точно в руки Стойковічу

13-а хвилина - Міхалік розряджає ситуацію біля своїх воріт після обрізання Ващука. Кутовий

14-а хвилина - 0:1. Тонель

0:1. Тонель. Після розіграшу кутового і навісу з правого флангу Тонель, перебуваючи  в гордій самоті на лінії воротарської, завдає удару головою. СаШо невдало грає на виході

16-а хвилина - Навіс Корреа у воротарську - Стойковіч грає кулаками

17-а хвилина - Безадресний навіс Каддурі

20-а хвилина - Корреа з штрафного перекидає стінку, але Стойковіч вдало вибирає позицію у воротах

23-а хвилина - Шацьких робить зайву передачу в штрафній Спортінга

25-а хвилина - Шацьких на добиванні б'є дуже слабо і потрапляє в Стойковича, що впав завчасно. До воріт було 10 метрів

26-а хвилина - Янник Джало пробиває через себе і потрапляє в руку Міхаліку. Пенальті немає

28-а хвилина - ГООООООООООЛ!!!! ДИНАМО ЗРІВНЯЛО!!!!

ВАЩУК!!!!  ГООООООООООЛ!!!! "ДИНАМО" ЗРІВНЯЛО!!!! ВАЩУК!!!! Динамівці провели масштабну вилазку в штрафну гостей. Шацьких відкинув м'яч Гавранчичу, той п'ятою продовжив далі на самотнього Ващука. Влад пробив сильно і потрапив між ніг захисникові, що стояв на лінії воріт.

30-а хвилина - Каддурі перекладає м'яч з флангу на Мілевського. Артем після нетривалих роздумів відкидає круглого на Шацьких. Той з лінії штрафної пробиває низом - Стойкович

32-а хвилина - Навіс Корреа з штрафного до адресата не доходить

33-а хвилина - Багатоходова комбінація Динамо за участю Каддурі, Шацьких і Рінкона завершується скиданням Діого під удар Юссуфу. Той з 20-ти метрів пробиває вище.  Володіння м'ячем 50-50

38-а хвилина - 1:2

1:2. АНДЕРСОН ПОЛГА. Простріл справа, Шовковський, граючи на виході, вискакує до лінії воротарської. До відскоку першим встигає Полга і пробиває частокіл ніг. Очевидна помилка СаШо...

42-а хвилина - Мілевський падає на лінії штрафної.

44-а хвилина - М'яч після серії рикошетів і паніки, викликаної прострілом Каддурі, відскакує до Мілевського. Той пробиває з досить гострого кута без роздумів. Потрапляє в сітку із зовнішнього боку

45-а хвилина - Страшне обрізання Ващука. На ворота СаШо виходять двоє португальців, Лієдсон скупився і намагається вирішити епізод самостійно. СаШо витягає м'яч з-під щаблини.  Перерва

2-й тайм почався

46-а хвилина - Рінкон, обігравши опонента, видає вражаюче неточну поперечну передачу  48-а хвилина - Мілевський пробиває з ходу після відскоку від Побреши. Несильно і прямо по центру воріт

48-а хвилина - Мілевський пробиває з ходу після відскоку від Побреши. Несильно і прямо по центру воріт

50-а хвилина - Міхалік поодинці ліквідовує провал в центрі оборони

51-а хвилина - Ващук на рівному місці дарує м'яч Лієдсону, котрий  адресує круглого Джало, той виходить наодинці з СаШо, але б'є нехитро - кіпер відбиває м'яч ногою

53-а хвилина - Щонайгостріший простріл Каддурі - Полга головою виносить м'яч на кутовий

56-а хвилина - Хороший переклад на свіжого Гусєва. Олег пасує упоперек на Рінкона, бразилець украй невдало приймає м'яч, зміщується управо і його простріл без проблем ліквідовують захисники Спортінга

59-а хвилина - Простріл Моутіньйо. Ващук і Міхалік спільними зусиллями доставляють м'яч в руки СаШо

60-а хвилина - Шацьких в штрафній прокидає м'яч управо, намагається ударити і потрапляє в Полга

61-а хвилина - Прохід Вукчевича фактично до ліцьової, навіс на лінію воротарської - Шовковський

63-а хвилина - Контратака Спортінга після обрізання в центрі поля. Міхалік фоліт на Лієдсоне. Жовта картка. До воріт - 25 метрів

64-а хвилина - Моутіньйо потрапляє в стінку - м'яч відлітає на кутовий

67-а хвилина - СУПЕРМОМЕНТ У КЛЕБЕРА. Бразилець виходить один на один, прибирає Полга і з останніх сил стусаном направляє м'яч в кут. Стойкович тягне

68-а хвилина - Після подачі кутового Юссуф трохи замикає дальню штангу

72-а хвилина - Корреа в центрі поля приймає передачу від Сашо, тягне м'яч вперед, проте віддає на Шацьких в штрафну занадто сильно

73-а хвилина - Масована атака Динамо завершується навісом Каддурі. На виході бездоганний Стойкович

74-а хвилина - Шацьких з штрафного, призначеного за фол проти Клебера, потрапляє в захисника

75-а хвилина - Корреа обіграє суперника на лівому фланзі і завдає удару з кута штрафної. Не проблема для Стойковича

78-а хвилина - Клебер після індивідуальних дій несподівано б'є в ближній кут. Стойкович насилу парирує м'яч

80-а хвилина - Клебер небезпечно грає в штрафній проти Полга

82-а хвилина - Дуже високий навіс Гусєва. Стойкович без проблем виловлює м'яч в повітрі

87-а хвилина - Шацьких приймає м'яч спиною до воріт, скидає убік на Рінкона, проте Діого ОГИДНО приймає круглого

88-а хвилина - Гусєв втрачає м'яч при спробі обіграти опонента на фланзі

89-а хвилина - Після пасу з флангу Міхаліка Шацьких вже в штрафній приймає м'яч... І відпускає його.  Додано 4 хвилини

90-а хвилина - Рінкон з 5-ти метрів пробиває над щаблиною. Якщо не реалізовувати ТАКІ моменти!!!

90+3 хвилина - М'яч метається у воротарській після навісу з кутового. Юссуф фоліт на Стойковичу, який фіксує м'яч на лінії воріт  Фінальний свисток. Друга поразка київського Динамо в цій Лізі Чемпіонів