Кубок УЄФА: Доля відвернулася від Дніпра

Корреспондент.net, 4 жовтня 2007, 21:24
0
4

Кубок УЄФА. 1-й раунд. Матч у відповідь Дніпро (Дніпропетровськ) - Абердін (Шотландія) - 1:1 Голи: Макки (28), Воробей (75)

Кубок УЄФА. 1-й раунд. У відповідь матч

Дніпро (Дніпропетровськ) - Абердін (Шотландія) - 1:1

Голи: Макки (28), Воробей (75)

Попередження: Консидайн (54), Фостер (88)

Перший матч - 0:0

Дніпропетровськ. Стадіон Метеор. Арбітр: Туаль (Франція)

Початок матчу: 20:00

Дніпро: Кернозенко - Шершун, Шелаєв, Русол, Денісов, Канкава (Кравченко, 59), Андрієнко, Назаренко, Лепа, Самодін, Воробей

Тренер: Олег Протасов

Абердін: Ленгфілд - Харт, Даймонд, Консидайн, Северин, Сміт (Лі Мейр, 46), Ніколсон, Кларк, Фостер, Янг, Макки (Ловелл)

Тренер: Джіммі Колдервуд

1-а хвилина - Матч почався.

3-а хвилина - Дніпро добилося права на перший кутовий в матчі, але Сергій Назаренко подав його вкрай невдало.

4-а хвилина - Прекрасна  багатоходова Назаренко-Воробей-Самодін-Лепа завершилася ударом з декількох метрів останнього, але Ленгфілд дістав м'яч в нижньому кутку.

8-а хвилина - Назаренко добре запускав по правому флангу Вороб’я, але той посковзнувся і впав.

9-а хвилина - Небезпечна атака Абердіна. Джеймі Сміт увійшов зліва до штрафної і пробив, але під удар самовіддано кинувся Андрій Русол.

11-а хвилина - Зараз гра набуває в'язкого характеру і в основному проходить в середині поля.

13-а хвилина - Гості подавали штрафний на дальню штангу, але В’ячеслав Кернозенко заволодів м'ячем після удару головою когось з шотландців. Тут же дніпряни розвернули швидку контратаку. Лепа увійшов з м'ячем в штрафну, але пробив прямо в захисника.

16-а хвилина - Назаренко кинув в прорив Вороб’я, але Андрій неточно подав на дальню штангу Лепе.

23-а хвилина - Назаренко зважився на удар здалеку - м'яч пройшов набагато вище за ворота.

25-а хвилина - Останні хвилин 5 картина на полі одна і та ж - Дніпро повністю на половині поля гостей, але гострих ходів до воріт Абердіна знайти не може.

28-а хвилина - Гол! Кларк зліва увійшов до штрафної і точно подав на Макки, який з декількох метрів просто розстріляв Кернозенка.

31-а хвилина - Назаренко пробивав штрафний, але зробив це слабко і м'яч став легкою здобиччю Ленгфілда. Шотландці вмить розвернули контратаку і Кернозенку довелося вискакувати метрів на 15 за межі штрафної, щоб випередити Макки.

34-а хвилина - Шелаєв бив з півкола, але під м'яч кинувся захисник.

38-а хвилина - Воробей бив із-за меж штрафний, але м'яч пішов на кутовий, який Назаренко подав невдало.

39-а хвилина - Лепа увійшов в штрафну, обіграв там захисника, але той вибив м'яч у нього з-під ноги на кутовій. А далі прослідувала чергова неточна подача стандарту.

42-а хвилина -  Денисов добре увійшов до штрафної зліва, але захисники вибили м'яч після його прострілу на кутовій. Після його подачі і винесення м'яча з штрафної Назаренко бив метрів з 22-х, але м'яч попав в частокіл ніг в штрафній.

43-а хвилина - Канкава украй неточно пробив метрів з 25-ти.

45-а хвилина - Самодіна штовхнули перед входом в штрафну, але Тюаль на це ніяк не відреагував. До першого тайму компенсовано 2 хвилини.

45+2-а хвилина - Перерва.

46-а хвилина - Другий тайм почався.

46- хвилина - У Абердіна відбулася заміна. Замість Джеймі Сміта Лі вийшов Мейр.

47-а хвилина - Канкава непогано виводив на удар  Вороб’я, але Андрій не чекав цієї передачі.

49-а хвилина - Назаренко непогано входив в штрафну, але упустив м'яч за лицьову.

51-а хвилина - Дніпро отримало право на вільний удар з меж штрафної, але під гострим кутом. Назаренко відкотив м'яч в центр під удар Шелаєву, але захисник в підкаті перехопив пас.

53-а хвилина - Назаренко пробивав штрафний метрів з 25-ти, але удар вийшов несильним і Ленгфілд легко зафіксував м'яч в руках.

54-а хвилина - Попередження Консидайну.

55-а хвилина - Назаренко з штрафного відкинув м'яч Шелаєву, але Олег з 30 метрів пробив і несильно, і неточно.

59-а хвилина - Заміна в Дніпрі: Кравченко замість Канкави.

60-а хвилина - Костянтин відразу завдав удару із-за меж штрафної, але він вийшов несильним і Ленгфілд легко забрав м'яч в руки.

63-а хвилина - Після подачі кутового Русол добре зіграв на випередження, але потрапив м'ячем в щаблину.

65-а хвилина - Лепа зважився на удар метрів з 30-ти, але м'яч пройшов поряд із стійкою.

67-а хвилина - Кравченко класно пробив метрів з 25, воротар перевів м'яч на кутовій. Після подачі кутового Шершуну ніхто не заважав розстріляти ворота, але він ударив значно вище.

71-а хвилина - Заміна в Абердіні: Ловелл замість Макки.

73-а хвилина - Заміна в Дніпрі: Корніленко замість Самодіна.

75-а хвилина - Гол!!!!!!! Масована атака Дніпра завершилася тим, що Воробей з декількох метрів переправив м'яч у ворота.

77-а хвилина - І тут же Назаренко з кута штрафної влучає в перекладину.

78-а хвилина - Два поспіль  кутових біля воріт Абердіна закінчуються безрезультатно.

80-а хвилина - Після подачі кутового Назаренко Русол головою пробив поряд    із штангою.

82-а хвилина - Тотальна перевага Дніпра, але рахунок не на нашу користь.

84-а хвилина - Кравченко з штрафного подає за межі поля.

86-а хвилина - Шелаєв з 25 метрів б'є вище за ворота.

87-а хвилина - Ну що ж це таке!!! Третя щаблина в матчі! Цього разу після удару Кравченка.