Кубок УЄФА: Металіст змагався гідно

Корреспондент.net, 4 жовтня 2007, 21:39
0
5

Кубок УЄФА. 1-й раунд. У відповідь матч Металіст (Харків) - Евертон (Ліверпуль) - 2:3 Голи: Едмар (22), Махдуфі (52) - Леськотт (48), Макфадден (72), Анічебе (88)

Кубок УЄФА. 1-й раунд. У відповідь матч

Металіст (Харків) - Евертон (Ліверпуль) - 2:1

Гол: Едмар (22), Лескотт (48), Махдуфі (52),Макфадден (72)

Перший матч - 1:1

Харків. Стадіон Металіст. Арбітр: Хюютія (Фінляндія)

Початок матчу: 21:45

Металіст: Горяїнов - Валяєв, Едмар, Слюсар, Махдуфі, Джакобія, Обрадович, Рикун, Папа Гуйе, Девич, Бордіян

Тренер: Мирон Маркевич

Евертон: Ховард - Йобо, Лескотт, Артета, Макфадден, Стаббс, Ягелка, Невілл, Пієнаар, Осман, Якубу

Тренер: Девід Мойес

1-а хвилина - Матч почався.

7-а хвилина - Удар Джакобії з 17-ти метрів - вище за ворота.

16-а хвилина - Удар Едмара з 14-ти метрів - Ховард відбив м'яч перед собою, але Валяєв не встиг на добивання.

22-а хвилина - ГОЛ!!!!!!! Пас Девіча на Едмара - вихід 1 на 1 з воротарем - удар Едмара з 15-ти метрів точно в нижній кут. 1:0!!!

26-а хвилина - Команди грають активно, але до ударів справа не доходить.

28-а хвилина - Макфаден протягнув м'яч метрів п'ять, але удар у нападаючого не вийшов.

29-а хвилина - Якубу тримав м'яч на лівому фланзі, але Папа Гуйе в ефектному підкаті вибив м'яч.

30-а хвилина - Сильний удар Рикуна, на жаль, по центру воріт.

32-а хвилина - Обрадович робив навіс з правого флангу, але Ховард хороший на виході.

33-а хвилина - Джакобія тікав від захисників, його збили захисники - штрафний. Навіс - безрезультатно.

37-а хвилина - Перший небезпечний момент у гостей. Пієнаар зумів наздогнати м'яч біля самого прапорця і навісити на Османа. Нападаючий зумів лише торкнути м'яч.

41-а хвилина - Гості намагалися розіграти комбінацію на штрафному майданчику, але Махдуфі в підкаті вибив м'яч.

43-а хвилина - Слюсар пробивав могутньо здалека, але м'яч пройшов поряд з штангою.

45-а хвилина - Перший тайм закінчено.

46-а хвилина - Другий тайм почався.

48-а хвилина - Гол. Лескотт Горяїнов невдало зіграв на виході. М'яч був повернений в штрафну площу. Макфаден пробивав з правого краю і Лескот підставив ногу і з лінії воротарської вразив ворота.

51-а хвилина - Відповідь Металіста. Девіч увійшов до штрафної і пробив. М'яч, пострибавши по газону, пролетів біля штанги.

52-а хвилина - Махдуфі ГООООООООЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Рикун отримав м'яч на лінії штрафної. Розверневся в стилі Зідана і пробив з лівою. М’яч від рук Ховарда потрапив в штангу. Макдуфи був першим на добиванні і уразив порожні ворота.

54-а хвилина - Осман намагався випросити штрафний, але суддя все бачив, граємо далі.

59-а хвилина - Бордіян навішував з правого флангу. Невілл  величезними зусиллями вибив м’яч .

63-а хвилина - Заміна в Евертона: замість Ягелки вийшов Анічебе.

64-а хвилина - Попередження отримує Невілл.

65-а хвилина - Рикун пробивав з лінії штрафної. Удар вийшов неточний, дуже високо.

66-а хвилина - Джакобія перетримав небагато м'яч, раніше треба було віддати пас.

69-а хвилина - Лескот віддав пас між двох захисників і вивів Макфадена сам на сам з Горяїновим. Воротар виграв цю мікродуель.

70-а хвилина - Лескот б'є здалека - м'яч полетів вище.

72-а хвилина - Гол! Макфадден пробив точно в кут.

74-а хвилина - Данілов замість Джакобії.

75-а хвилина - Девіч пробив з лінії штафной. Ховард на місці.

76-а хвилина - Заміна в Евертоне: замість Якубу вийшов Хибберт

78-а хвилина - Дальній кидок на Едмара. Бразилець пробив сходу, але м'яч полетів вище за ворота.