NHL: Повторення вивченого

Корреспондент.net, 5 жовтня 2007, 15:06
0
5

У регулярному сезоні NHL, що недавно стартував, відбулися чергові матчі. У ніч з четверга на п’ятницю, 5 жовтня, відбулися 8 ігор.

Результати всіх зустрічей залишили враження того, що минулий сезон усе ще триває: стиль і якість гри більшості команд за міжсезоння практично не змінилися. Нешвілл, як звичайно, брутально розібрався вдома з Колорадо; атака Чикаго така ж беззуба, як і торік, Рейнджери грають самі і дають грати іншим.

Торонто Мейпл Лівз програв і другий матч Оттаві Сенаторз, не зробивши висновків із вчорашньої поразки, щоправда, дві шайби з трьох Кленові листи пропустили, граючи в меншості. Знову гру Сенаторів вела трійка Хітлі-Альфредсон-Спецца, на рахунку якої всі три голи. Допоміг столичним хокеїстам і їхній воротар Мартін Гербер, який відбив 41 кидок.

Блюзмени і Койоти, аутсайдери минулого сезону які, швидше за все, такими залишаться й у цьому, влаштували міжсобойчик у Феніксі. Майже 18 тисяч глядачів, які прийшли, переважно, подивитися на Видатного Вейна Грецкі, побачили цього разу досить пристойну гру місцевих хокеїстів.

За непоказним першим періодом пішли результативні відрізки, які в основному припали на третю двадцятихвилинку. Рахунок відкрив Койот Кейт Баллард на 13-ій хвилині другого періоду. Потім настала гольова перерва, але з проміжком у 12 секунд у середині третього періоду ветеран Майкл Йорк і новачок Деніел Винник довели рахунок до 3:0. Наступних старань Блюзменів вистачило лише на два відповідних уколи.

Лавини, які вчора показали пристойну гру, були биті у Нешвіллі. Може, справа у Пітері Будаї, який невдало зіграв, може, у приголомшливій реалізації моментів Хижаками. Це нехай залишиться темою для роздумів денверського тренерського штабу. Висновок нашвидкуруч: гра Колорадо Евеланш знову вирізняється нестабільністю.

Третій період гри Нью-Йорк Рейнджерс і Флориди Пантерз залишив враження гри майбутніх переможців Ліги. Мова, звичайно, про Рейнджерів. Придбавши на ринку кількох суперцентрів, Кріса Друрі та Скотта Гомеса, нью-йоркці всерйоз націлилися на чемпіонство і мінімум кілька раундів плей-офф.

Програючи по ходу матчу 1:2, Рейнджери видали заворожливий відрізок у 8 хвилин, за які провели чотири шайби, розірвавши на шматки оборону Пантер, які ледь трималися. Підсумок: 5:2 і овації Медісон Сквер Гарден.

Хокей. NHL. Регулярний чемпіонат

Калгарі - Філадельфія - 2:3 (0:2, 1:0, 1:1)

Голи: Брієр (Кнубл, Р. Джонс), 3:12 (0:1). Кнубл (Ганьє, М. Річардс), 8:00 (0:2 - біл.). Ленгкоу (Фанеф, Ігінла), 26:30 (1:2 - біл.). Ленгкоу (Тангуей, Фанеф), 52:46 (2:2). Брієр (Ганьє, Дауні), 58:12 (2:3)

Фінікс - Сент-Луїс - 3:2 (0:0, 1:0, 2:2)

Голи: Беллард (Доун, Врбата), 32:15 (1:0). М. Йорк, 47:18 (2:0). Вінник (Ханзал), 47:30 (3:0). Ткачук (Е. Джонсон, Бекес), 47:58 (3:1 - біл.). Бойєс (Карія, Ткачук), 53:17 (3:2 - біл.)

Едмонтон - Хосе - 3:2 Бул (0:0, 0:0, 2:2, 0:0, 1:0)

Голи: Марло (Джо Торнтон, Ріве), 40:26 (0:1). Гілберт (Кольяно, Гагнер), 41:37 (1:1). Бродзяк (Сурей, Різонер), 42:51 (2:1). Джо Торнтон (Ріве, Власич), 59:49 (2:2 - біл.)

Рейнджерс - Флорида - 6:2 (1:0, 0:2, 5:0)

Голи: Розівал (Друрі, Ягр), 0:37 (1:0). Б. Маклін (Г. Кемпбелл, Дворжак), 22:14 (1:1). Хортон (Салей, Олеш), 29:47 (1:2). Пруха (Малик), 46:07 (2:2). Ягр, 48:46 (3:2). Друрі (Ягр, Малик), 48:46 (4:2). Келлахен, 48:58 (5:2). Страка (Малик, Друрі), 53:02 (6:2)

Оттава - Торонто - 3:2 (1:0, 1:2, 1:0)

Голи: Альфредсон (Хітлі, Редден), 8:18 (1:0). Хітлі (Спецца, Івз), 33:06 (2:0 - біл.). Сундін (Дж. Блейк, Гілл), 35:44 (2:1). Стеджан (Стін, Стральмен), 36:16 (2:2). Альфредссон (Спецца, Редден), 55:01 (3:2 - біл.)

Тампа-Бей - Нью-Джерсі - 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)

Голи: Джіонта (Парізе, Зейджак), 9:06 (0:1 - біл.). Лекавальє (Сан-Луї, Куба), 29:35 (1:1). Лекавальє (Проспал, Сан-Луї), 56:08 (2:1). Проспал (Сан-Луї, Рейнджер), 59:02 (3:1 - п.в.)

Нешвілл - Колорадо - 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)

Голи: Арнотт (Жидліцьки, Сутер), 4:31 (1:0 - біл.). Арнотт (Дюмон, Фідлер), 14:25 (2:0). Хамхіус (Ерат, Легуанд), 21:45 (3:0). Дюмон (Девріз, Арнотт), 44:14 (4:0)

Мінесота - Чикаго - 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)

Гол: Бушар (Беланже, Ролстон), 24:47 (1:0).

За матеріалами: Спорт.Ру