Сокіл штампує перемоги

Корреспондент.net, 8 жовтня 2007, 09:09
0
4

Хокеїсти Сокола чудово провели перші дві гри виїзної серії чемпіонату Росії. Кияни грали в казахському Леніногорську проти Нафтовика й одержали дві перемоги - 1:5 і 1:3.

У першому матчі кияни після перших двох періодів вели в рахунку 3:0. Тренери Нафтовика зробили заміну воротаря, але й другому голкіперові хазяїв наші гравці змогли закинути ще 2 шайби.

У другому матчі наша команда першою пропустила гол у свої ворота, але вже до кінця першого періоду завдяки голам Олександра Яковенка і Юрія Гунька Сокіл вигравав 2:1. Третю шайбу на самому початку заключного, третього періоду закинув Віталій Литвиненко.

До ігор проти Сокола Нафтовик у чемпіонаті зазнав лише однієї поразки. Після двох виїзних перемог Сокіл набрав 18 очок й вийшов у турнірній таблиці на п'яте місце.